• Informacje na temat:

  bielska

Artykuły na temat: bielska
 • Iwona Bielska zasłabła na scenie! Wezwano karetkę

  Widzowie myśleli, że to część przedstawienia, gdy stojąca na scenie Iwona Bielska (65 l.) zaczęła tracić przytomność. Dzięki szybkiej interwencji kolegów z teatru szybko znalazła się w szpitalu. Co ze stanem zdrowia aktorki?

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • Iwona Bielska: Syn sprawił jej tym wielką radość!

  Iwona Bielska (63 l.) od dawna o tym marzyła...

 • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

  Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

 • Iwona Bielska: Roman Wilhelmi chciał skakać dla niej z balkonu!

  Chociaż ich pierwsze spotkanie miało miejsce ponad 40 lat temu, Iwona Bielska (64 l.) ma uczucie, jakby to było wczoraj. "Mój dziadek pracował jako księgowy w Wytwórni Filmów Oświatowych" – opowiada aktorka. "Któregoś dnia, tuż po egzaminach do krakowskiej szkoły teatralnej zapytał, czy chciałabym zarobić kilka groszy. Zgodziłam się. Wchodzę do stołówki i widzę, że w oddali siedzi z reżyserem...

 • "Disco polo": Komediowy thriller i szalony romans

  Pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Disco polo" w reżyserii Macieja Bochniaka Obraz, w którym zobaczymy Joannę Kulig, Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego i Tomasza Kota, trafi do kin 27 lutego.

 • Iwona Bielska chodzi po lesie i zbiera śmieci! "Wszędzie walające się worki, butelki"

  W serialu "Przepis na życie" Iwona Bielska (63 l.) zachwyciła przebojowością i nietuzinkowością. Widzowie piszą do niej, dziękując za tak radosną kreację aktorską. Artystka ma jednak powody do niezadowolenia.

 • "Disco Polo": Jest zwiastun!

  Jest już oficjalny trailer jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji filmowych 2015 roku - "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka. W rolach głównych zobaczymy: Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Joannę Kulig.

 • Iwona Bielska: Boczarska uratowała mi życie!

  Aktorka Iwona Bielska (62 l.) za pośrednictwem tabloidu dziękuje młodszej koleżance za pomoc!

 • Jak się kręci "Disco polo"?

  Doborowa obsada, ponad 60 aktorów i epizodystów, 2000 statystów, blisko 120 członków ekipy. Ścieżka muzyczna zawierająca kilkadziesiąt przebojów. Jak wyglądała praca przy jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2015 roku? Producent obrazu zaprezentował właśnie materiał "making of".

Zdjęcia na temat: bielska
 • Teresa (Iwona Bielska) z "Barona24"
Wideo na temat: bielska
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

Dyskusje na temat: bielska