• Informacje na temat:

  bieńkowska

Artykuły na temat: bieńkowska
 • Magda Bieńkowska i Antek Królikowski są parą? Modelka zabrała głos!

  Plotki o romansie byłej Miss Polski Magdaleny Bieńkowskiej (23 l.) z Antonim Królikowskim (27 l.) pojawiły się, gdy para została przyłapana na wspólnym spacerze. Co na ten temat ma do powiedzenia modelka?

 • "Must Be The Music 8": Wzruszający Ukraińcy, koleżanki prowadzącej i telefon od żony

  Zobacz, co działo się w kolejnej odsłonie ósmej edycji programu "Must Be The Music".

 • Magdalena Bieńkowska została nową Miss Polski!

  Wybory Miss Polski już za nami. O tytuł najpiękniejszej kobiety w kraju walczyło aż 31 kandydatek. Ostatecznie najlepszą z nich okazała się 22-letnia Magdalena Bieńkowska z Mikołajek, studentka Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Ola Bieńkowska kopie grób dla swojego faceta

  Teledyskiem "Diggin'" z udziałem aktora Łukasza Garlickiego debiutuje na własny rachunek Ola Bieńkowska, wokalistka znana z współpracy z m.in. The Australian Pink Floyd Show.

 • Elżbieta Bieńkowska: 6 tys. zł? Niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował!

  ...to? No albo złodziej, albo idiota. To jest niemożliwe, tak? Żeby ktoś za tyle pracował. Ona mówi, że jej koledzy z uczelni to w ogóle się w głowę pukają, bo nie wierzą" - mówi Bieńkowska. Szef CBA(...)! "Bieńkowska jako wicepremier i minister zarabiała ok. 17 tys. zł miesięcznie. Po przeprowadzce do Brukseli, gdzie jest komisarzem unijnym, na jej konto wpływa co miesiąc ok. 87 tys. złotych" - czytamy. Sorry...

 • Ak(u)torzy czytają

  "Ak(u)torzy czytają" to nowy cykl spotkań literackich, który 17 stycznia rozpocznie w Warszawie projekt, którego celem jest popularyzacja współczesnej polskiej literatury. Na pierwszym spotkaniu z cyklu w Teatrze Dramatycznym Maciej Stuhr i Sławomir Orzechowski czytać będą fragmenty powieści "Nic" Dawida Bieńkowskiego.

 • "Bodo": Antoni Królikowski flirtuje z najpiękniejszą Polką!

  ...tygodniki i portale plotkarskie od razu obwieściły, że serialowy Kuba Milewicz z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" znów jest zakochany. Ani aktor, ani Magda Bieńkowska nie potwierdzili dotąd, że...

 • Złote "Oratorium Kalwaryjskie" dla papieża

  Pierwszy wyraz dziękczynienia za przyszłą beatyfikację Jana Pawła II - tak o płycie "Oratorium Kalwaryjskie" mówią kompozytor Bartek Gliniak i autor tekstów Zbigniew Książek.

 • Antek Królikowski znów umawia się na randki

  ...najpiękniejszy stan, jakiego doznaje w swoim życiu człowiek. Niedawno przyłapano młodego gwiazdora na spacerze z Miss Polski 2015. Magdalena Bieńkowska (23 l.), bo o nią chodzi, nie mogła oderwać wzroku od(...) pary. - Poza tym oboje nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. Magdalena Bieńkowska z racji noszenia tytułu Miss Polski podróżuje po świecie i startuje w międzynarodowych konkursach piękności. Niedawno...

 • Pożegnano kompozytora Wojciecha Kilara

  Przy dźwiękach jego własnych utworów, żegnano w sobotę Wojciecha Kilara. Pogrzeb kompozytora w Katowicach, miał charakter państwowy; obecni na nim politycy podkreślali w przemówieniach wagę twórczości Kilara dla polskiej kultury i jego przywiązanie do Śląska.

Zdjęcia na temat: bieńkowska
Wideo na temat: bieńkowska
 • Elżbieta Bieńkowska: Moje małżeństwo nie jest idealne

  Wicepremier i minister infrastruktury Elżbieta Bieńkowska wkrótce obejmie stanowisko komisarza UE ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Jak pogodzi życie rodzinne z pracą w Brukseli? - Moje małżeństwo nie jest idealne, ale to, jak poukładaliśmy sobie życie, świadczy o tym, że jesteśmy dobrym małżeństwem. (...) Zostajemy w takim samym trybie

Dyskusje na temat: bieńkowska