• Informacje na temat:

  biernacki marcin

Artykuły na temat: biernacki marcin
 • Szczegóły ślubu Sylwii Gliwy

  Tego nikt się nie spodziewał. Sylwia Gliwa (33 l.), znana z serialu "Na Wspólnej", wzięła cichy ślub z rajdowcem, Marcinem Biernackim!

 • "Głęboka woda" z nagrodą Prix Italia

  Polska "Głęboka woda" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz została uhonorowana we Włoszech Nagrodą Prix Italia 2012 dla najlepszego serialu telewizyjnego. Będzie ona wręczona reżyserce w piątek wieczorem w Turynie - poinformowała Aleksandra Biernacka z Telewizji Polskiej.

 • ...poszkodowanym jest adwokat Marcin Borzęcki, którego uprowadzono. Mateusz, Daria i leśnik Józef z grupą uczniów wyjeżdżają na obóz survivalowy. Dzieci trafiają w lesie na pudło z psiakiem. Możejko przesłuchuje Wojciecha Biernackiego, asystenta Borzęckiego. Dziubak i Kobylicka przeszukują gospodarstwo, w którym prowadzi się nielegalną hodowlę psów. Wówczas atakują ich napastnicy i zamykają w klatce ze...

 • Jak zdobywa się role?

  Uroda i modne ubrania - czyżby to był nowy przepis na sukces? Sylwia Gliwa stylem i wdziękiem oczarowała producentów popularnego serialu.

 • Serialowy przewodnik

  ...razem z Marcinem i Izą pojechali na narty, a ona odmawia. Nieco później starszy Chodakowski delikatnie sugeruje bratowej, by nie skupiała się tylko na Maćku, bo mąż może się poczuć zaniedbywany. Magda(...) zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie i spalonym aucie. Okazuje się, że poszkodowanym jest adwokat Marcin Borzęcki, którego uprowadzono. Mateusz, Daria i leśnik Józef z grupą uczniów wyjeżdżają na obóz...

 • Kraków: Kinowe atrakcje

  Krakowscy kinomani nie mogą narzekać na brak atrakcji. We wtorek i środę (10-11 czerwca), w klubie filmowym i w kawiarni filmowej "Graffiti", odbywać się będą prezentacje etiud studentów i absolwentów katowickiej szkoły filmowej. Wstęp na niektóre pokazy jest wolny. Na miłośników Claude'a Leloucha czekają natomiast zaproszenia na "Piano Bar" !

 • Nowe życie Sylwii Gliwy

  ...spotykać z Marcinem Biernackim (33), rajdowcem i byłym mistrzem w kartingu, bliskim znajomym Roberta Kubicy, nie wróżono tej znajomości przyszłości. W końcu miała za sobą związek z Borysem Szycem czy(...) pojawił się Marcin Biernacki, też mówiła, że nie ma takiego poczucia, że już teraz musi wyjść za mąż. A tu taka niespodzianka. Pod koniec wakacji wzięli cichy ślub. Nawet znajomi aktorki byli...

 • Rozpoczął się 38. festiwal filmowy w Gdyni

  Filmem "Papusza" Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze rozpoczął się w poniedziałek wieczorem 38. festiwal filmowy w Gdyni. Podczas najważniejszej polskiej imprezy poświęconej rodzimej kinematografii 14 filmów walczyć będzie o główną nagrodę festiwalu - Złote Lwy.

 • Gwiazdy na premierze farsy... cmentarnej!

  ...sztuki gra jak zawsze znakomity Marek Siudym, czyli poseł Biernacki ze "Złotopolskich". Premierowy pokaz zabawnej, pełnej zaskakujących zwrotów akcji farsy przyciągnął w miniony piątek do Teatru(...) Chojnicki z "Klanu", Paweł Małaszyński, czyli Maks ze "Szpitala Alicji", Marcin Kwaśny, czyli Rafał Kocuj ze "Szpilek na Giewoncie", Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z "Rancza", Anna Gzyra, czyli...

 • Polski dokument wygrywa w Lipsku

  Film dokumentalny "Fabryka wódki" polskiego reżysera Jerzego Śladkowskiego, wspólna produkcja trzech krajów - Polski, Szwecji i Niemiec, zdobył nagrodę Złotego Gołębia na 53. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Animowanych w Lipsku.

Zdjęcia na temat: biernacki marcin