• Informacje na temat:

  biff zespół

Artykuły na temat: biff zespół
 • Saxon kontra Oliver/Dawson: Biff Byford wygrał w sądzie

  W ubiegłym tygodniu zapadło rozstrzygnięcie w sprawie sądowej, którą muzycy zespołu Saxon wytoczyli dwóm byłym członkom, Grahamowi Oliverowi i Steve'owi Dawsonowi za to, iż ci w 1997 roku zarejestrowali na siebie nazwę "Saxon". Sędzia po rozpatrzeniu dowodów uznał, że zrobili to w złej wierze i przyznał rację stronie pozywającej.

 • Biffy Clyro: Alkoholizm perkusisty, rodzinny dramat wokalisty

  Szkocki zespół Biffy Clyro był o krok od zakończenia działalności. Wszystko to z powodu alkoholizmu perkusisty Bena Johnstona.

 • Wielka Brytania: Biffy Clyro triumfują

  Szkocki zespół Biffy Clyro po raz pierwszy w karierze znalazł się na 1. miejscu brytyjskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Biffy Clyro powraca do Polski

  Po świetnie przyjętym koncercie na Coke Life Music Festival w Krakowie szkocka grupa Biffy Clyro ogłosiła kolejny występ w Polsce.

 • Jarocin: Przyjedzie Biffy Clyro

  Połączenie energii, melodii i soczystych gitar to zdaniem krytyków zawartość płyty "Only Revolutions" formacji Biffy Clyro. Szkoci z tym materiałem wystąpią na tegorocznym festiwalu w Jarocinie (16-18 lipca).

 • Kraków: Na Wiankach zagrają...

  Biff, PIN, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing oraz łotewska grupa BrainStorm wystąpią 26 czerwca na scenie w zakolu Wisły podczas krakowskich Wianków. Gwiazda wieczoru zostanie ujawniona 10 maja.

 • Jarocin: Młode kapele powalczą w przeglądzie

  W dniach 15-17 lipca po raz trzydziesty pierwszy odbędzie się legendarny polski festiwal - Jarocin. W ramach Festiwalu odbędzie się konkurs młodych zespołów - Red Bull Tourbus Rytmy Młodych.

 • Fryderyki: Hey razy 10

  10 nominacji do nagród Fryderyk 2010 dla Katarzyny Nosowskiej i Hey. Po siedem dla Tomasza Lipnickiego i Lipali oraz Biff. W pięciu kategoriach nominowano zespół Behemoth. Nominacje ogłoszono we wtorek (23 lutego) w Warszawie. Wręczenie nagród 19 kwietnia.

 • Zamiast Polski Niemcy

  Szkocja formacja Biffy Clyro po raz drugi odwołała koncert w Polsce.

 • Uwaga! Odwołany koncert

  Agencja Go Ahead informuje, iż zaplanowany na 1 grudnia koncert szkockiej formacji Biffy Clyro w warszawskiej Proximie zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora.

Wideo na temat: biff zespół
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.