• Informacje na temat:

  big brother 1 po latach

Artykuły na temat: big brother 1 po latach
 • Big Brothera? Frytka, poproszona o komentarz, denerwuje się: "Nie chciałabym być w ogóle z tym programem kojarzona!". Ken natomiast wydaje się mieć pewien dystans do przeszłości. "Dziwię się, że(...). Pani Lenartowicz wydaje się ukrywać wstyd i zmieszanie: "To Kasia robi takie rzeczy?" - mówi nerwowo w "Super Expressie". Pojawia się pytanie, czy seks w "Big Brother 4.1" był zaaranżowany, czy wynikł...

 • Szokujące wpisy Jarka Jakimowicza. W sieci pojawiły się screeny

  Aktor zdobył popularność filmami "Młode Wilki" i "Młode Wilki 1/2". Zagrał w kilku serialach, był gwiazdą programu "Big Brother VIP". Swego czasu media plotkarskie rozpisywały się na temat jego(...) - to ja Ci tego nie wytłumaczę". Ciekawostką jest fakt, że swego czasu syn Jakimowicza, Jovan, żalił się w telewizji, że gdy wrócił do Polski po latach spędzonych w Barcelonie, był prześladowany...

 • Boy George w "Big Brotherze"

  Boy George, popularny w latach 80. wokalista brytyjskiej grupy Culture Club (przebój "Do You Really Want To Hurt Me?"), podpisał kontrakt na udział w czwartej edycji reality show "Celebrity Big Brother". Wśród uczestników angielskiego programu ma się znaleźć także m.in. Anna Nicole Smith, była gwiazdka "Playboy'a", znana również z występów w filmie ("Naga broń 33 i 1/3").

 • Jarosław Jakimowicz: Castingi są żenujące

  - Casting to najczęściej uwłaczające doświadczenie - uważa Jarosław Jakimowicz. Według aktora artyści podczas przesłuchań traktowani są bez szacunku, a osoby organizujące castingi nie nadają się do tej pracy. Zdaniem Jakimowicza najgorsze są przesłuchania do reklam, które określa jako żenujące.

 • Robbie Williams zaśpiewa z Markiem Owenem

  Robbie Williams zakopuje topór wojenny z byłymi kolegami z boysbandu Take That, w którym zaczynał on swą karierę. Na pierwszy ogień poszedł Mark Owen, który prawdopodobnie zaśpiewa na jednym z letnich koncertów gwiazdora w Wielkiej Brytanii.

 • "Jaka to melodia?" najpopularniejsza

  W ciągu ostatnich dwudziestu lat największe telewizyjne hity wyprodukowała telewizja TVN - wynika z sondażu przygotowanego przez "Rzeczpospolitą". Najpopularniejszym programem jest jednak teleturniej TVP1 "Jak to melodia?".

 • Janis Joplin: Niezapomniana "Perła"

  Śpiewała raptem kilka lat, wydała trzy płyty, ale wciąż pozostaje ikoną popkultury. Królowa hipisowskiego rocka, potrafiła wydrzeć się tak, że drżały ściany. Dziś mija dokładnie 40 lat od tragicznej śmierci Janis Joplin.