• Informacje na temat:

  big brother i edycja

Artykuły na temat: big brother i edycja
 • "Big Brother" wraca jesienią. Widzowie muszą przygotować się na duże zmiany

  Druga edycja nowego "Big Brothera" na antenie TVN7 pojawi się już w połowie września. Widzowie muszą przygotować się na spore zmiany.

 • Martyna Wojciechowska: Najlepszy czas w życiu

  Martyna Wojciechowska, prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" oraz redaktor naczelna polskiej edycji "National Geographic", nie ma potrzeby chodzenia na imprezy ani wzbudzania sensacji swoim życiem prywatnym. Dziennikarka jest przede wszystkim skupiona na pracy zawodowej, w której - jak mówi - przeżywa właśnie najlepszy czas, bo odnosi wiele sukcesów. Jednym z nich jest sprzedaż emisji jej programu do ponad 50. krajów na świecie i liczne propozycje wywiadów m.in. z Korei Południowej.

 • Wraca program "Big Brother". Co się dzieje na castingach?

  Nowa edycja popularnego "Big Brothera" ma się pojawić w wiosennej ramówce TVN 7. Od kilku tygodni trwają castingi. Jak wyglądają?

 • Rusza Big Brother V

  Już wkrótce widzowie telewizyjnej Czwórki będą mieli okazję zapoznać się z nowymi uczestnikami show "Big Brother". Rusza piąta edycja popularnego programu.

 • "Big Brother" wraca po latach? Jak zmienili się jego uczestnicy?

  Wiele wskazuje na to, że szykuje się kolejny powrót do sprawdzonych formatów! Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że najprawdopodobniej powstanie kolejna edycja "Big Brothera", który kilkanaście lat temu cieszył się ogromną popularnością.

 • Będzie kolejny "Big Brother"

  Już wiosną przyszłego roku będziemy mogli oglądać kolejną edycję reality show "Big Brother".

 • Magda i Oleh z "Big Brother" pokazali pierwsze wspólne zdjęcie! Fani nie są zachwyceni!

  Magda Wójcik wygrała 6. edycję "Big Brother'a", który wrócił na ekrany telewizorów po 11 latach. W programie między nią, a Olehem Riaszeńczewem wywiązał się romans i najwidoczniej para nadal jest razem, nawet już po zakończeniu programu. Para właśnie opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie, jednak internautom nie do końca przypadło ono do gustów.

 • Wiktor Stadniczenko rozżalony: "Big Brother" nie dał pieniędzy!

  Wiktor Stadniczenko prawdopodobnie już żałuje ostatniej imprezy, podczas której zdobył się na szczerość. Przypomnijmy, że młody celebryta przed wejściem do "Big Brothera" podpisał kontrakt, który zakazuje mu wypowiadania się na temat m.in. gaży, jaką otrzymał za udział w "Big Brotherze". Podczas relacji na InstaStories powiedział: "Jem wafle torcikowe! Pyszne wafle torcikowe. Dziękuję tej...

 • Alicja Walczak po programie "Big Brother" przeszła piekło. Aż trudno uwierzyć

  Alicja Walczak (50 l.), gwiazda pierwszej edycji "Big Brothera", jest przekonana, że dzięki Opatrzności wyszła cało z poważnej kraksy, a potem pokonała nowotwór.

 • Frytka wspomina program "Big Brother": Seksu w jacuzzi nie było

  Maja "Frytka" Frykowska (dawniej Agnieszka) zyskała popularność dzięki trzeciej edycji "Big Brothera", gdzie uprawiała seks w jacuzzi. Dziś, po latach, bohaterka tamtych zdarzeń twierdzi, że... żadnego seksu z Kenem nie było.

Wideo na temat: big brother i edycja
 • Wraca program "Big Brother"

  „Big Brother” to program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii w 1997 roku. W latach 2001-2002 odbyły się trzy polskie edycje programu. Jak swój udział wspominają: Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński „Gulczas”? Gwiazdy opowiedziały o tym, jak zmieniło się ich życie. Od niedawna powstaje nowy dom Wielkiego Brata. Jak wygląda plan budowy? Mateusz Hładki odwiedził to

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • "Big Brother": Iza Mączka o związku Magdy i Oleha!

  Jednym z najbardziej palących tematów 6. edycji "Big Brothera" jest związek Magdy i Oleha. Czy uczestnicy mają szansę być razem po programie. Iza ma na ten temat własne zdanie.

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...