• Informacje na temat:

  big brother i uczestnicy

Artykuły na temat: big brother i uczestnicy
 • Ruszył program "Big Brother". Kim są uczestnicy, pierwsza afera, kobiecy głos Wielkiego Brata

  Stacja TVN 7 po 17 latach ruszyła z nowym sezonem programu "Big Brother". Jeden z uczestników show, Łukasz Darłak, znany jest z seriali paradokumentalnych TVN. Widzowie czują się oszukani, dając temu wyraz w komentarzach. "Przecież on gra w '19+'" - piszą. "Co to za ściema, jeśli wzięli chłopaka, który gra w TVN-owskim programie?". I faktycznie, wpisując jego nazwisko w wyszukiwarkę, wyświetla...

 • Big Brother 4.1: Nowi uczestnicy

  Już w niedzielę, 9 września b.r. o godz. 20.00, nowi uczestnicy emitowanego w Czwórce reality show "Big Brother 4.1" wejdą do domu Wielkiego Brata. Dołączą do przebywających tam od tygodnia mieszkańców. Ale to nie koniec wydarzeń. Jeden z uczestników "Big Brother 4.1" zostanie wezwany przez Wielkiego Brata do opuszczenia domu.

 • Podsumowanie tygodnia "Big Brother" - wszystko co warto wiedzieć!

  W tym tygodniu w programie pojawili się nowi uczestnicy. Są nimi, Angelika, stewardesa oraz Kuba, student i barman. Wchodząc do Domu Wielkiego Brata, nie zostali od razu przedstawieni pozostałym(...) i komentowania tego, co robią pozostali uczestnicy. Ich komentarze były bardzo niewybredne. Angelice nie spodobał się fakt, że Oleh nic nie mówi i nic nie robi. Zastanawiała się głośno, po co Oleh tam jest...

 • Nowy uczestnik Big Brother

  Nowy uczestnik emitowanego w Czwórce reality show "Big Brother 4.1" wszedł do domu Wielkiego Brata. Dołączył do przebywających tam dziewięciu mieszkańców domu. Co wniesie do domu Wielkiego Brata? Ilu nowych uczestników pojawi się jeszcze w domu?

 • "Big Brother" wraca po latach? Jak zmienili się jego uczestnicy?

  Wiele wskazuje na to, że szykuje się kolejny powrót do sprawdzonych formatów! Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że najprawdopodobniej powstanie kolejna edycja "Big Brothera", który kilkanaście lat temu cieszył się ogromną popularnością.

 • "Big Brother": Chłopak Justyny Żak przerywa milczenie. Rzucił ją?

  Od kilku dni widzowie "Big Brothera" żyją sytuacją, do której doszło w Niedzielę Wielkanocną. Uczestnicy programu otrzymali wówczas prezent w formie życzeń od bliskich. Jednak nie dla wszystkich była to miła niespodzianka. Justyna Żak nie otrzymała bowiem żadnej wiadomości od swojego chłopaka. Pojawiły się spekulacje, że Paweł rzucił ją. Powodem miały być kompromitujące go wypowiedzi Justyny.

 • Alicja Walczak po programie "Big Brother" przeszła piekło. Aż trudno uwierzyć

  Alicja Walczak (50 l.), gwiazda pierwszej edycji "Big Brothera", jest przekonana, że dzięki Opatrzności wyszła cało z poważnej kraksy, a potem pokonała nowotwór.

 • "Big Brother": Kto jako pierwszy pożegnał się z programem?

  Program "Big Brother" ruszył w niedzielę, 17 marca. Pierwszy uczestnik musiał jednak opuścić dom Wielkiego Brata już dobę po wejściu.

 • Uczestniczka "Big Brothera" zdradziła przypadkiem, ile zarobiła w programie!

  ..."Big Brother" od dwóch miesięcy dostarcza telewidzom przeróżnych atrakcji. Jednak każdego najbardziej interesuje, ile zarobili uczestnicy na udziale w reality-show. Podczas ostatniej rozmowy z Kasią Olek udało nam się dowiedzieć, jakie honorarium otrzymała.

 • "Big Brother" wraca jesienią. Widzowie muszą przygotować się na duże zmiany

  Druga edycja nowego "Big Brothera" na antenie TVN7 pojawi się już w połowie września. Widzowie muszą przygotować się na spore zmiany.

Wideo na temat: big brother i uczestnicy
 • "Big Brother": Magda Zając o swojej imieninowej niespodziance!

  Magda Zając wspomina jedną z najmilszych chwil w programie. Opowiada, jak uczestnicy zorganizowali jej imieniny. By nie popsuć niespodzianki, w konspiracji musiał wziąć udział także Wielki Brat.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • "Big Brother": Iza Mączka o związku Magdy i Oleha!

  Jednym z najbardziej palących tematów 6. edycji "Big Brothera" jest związek Magdy i Oleha. Czy uczestnicy mają szansę być razem po programie. Iza ma na ten temat własne zdanie.

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...