• Informacje na temat:

  big brother pierwsza edycja

Artykuły na temat: big brother pierwsza edycja
 • Wraca program "Big Brother". Co się dzieje na castingach?

  Nowa edycja popularnego "Big Brothera" ma się pojawić w wiosennej ramówce TVN 7. Od kilku tygodni trwają castingi. Jak wyglądają?

 • Sheryl Crow w "Big Brother"

  Sheryl Crow, popularna amerykańska wokalistka pop, pojawi się wkrótce w emitowanej właśnie w Stanach Zjednoczonych trzeciej edycji programu "Big Brother". Jak twierdzą jego producenci, artystka podobno jest wielką fanką tego reality show.

 • "Big Brother" wraca po latach? Jak zmienili się jego uczestnicy?

  Wiele wskazuje na to, że szykuje się kolejny powrót do sprawdzonych formatów! Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że najprawdopodobniej powstanie kolejna edycja "Big Brothera", który kilkanaście lat temu cieszył się ogromną popularnością.

 • Wiśniewski w Big Brother V

  Już 2 marca, w niedzielę na antenie Czwórki rusza piąta edycja Big Brothera. O godzinie 20.00 poznamy wszystkie gwiazdy, które zdecydowały się zamieszkać w Domu Wielkiego Brata.

 • Alicja Walczak po programie "Big Brother" przeszła piekło. Aż trudno uwierzyć

  Alicja Walczak (50 l.), gwiazda pierwszej edycji "Big Brothera", jest przekonana, że dzięki Opatrzności wyszła cało z poważnej kraksy, a potem pokonała nowotwór.

 • Wielki Brat wzywa ... do Gdańska

  Już 9 czerwca w Gdańsku rozpocznie się casting do nowego Big Brothera. Aby wziąć udział w castingu należy wysłać SMS o treści BB na numer 75550. W odpowiedzi kandydat otrzyma SMS zwrotny z kodem identyfikacyjnym. Posiadanie kodu jest warunkiem udziału w eliminacjach. Dodatkowe informacje na temat castingu można znaleźć na naszej specjalnej stronie internetowej . Zapraszamy: Gdańsk, 9 czerwca

 • Tak wygląda dziś gwiazda „Big Brother”! Karolina Pachniewicz zmieniła się nie do poznania!

  Karolina Pachniewicz (38 l.) była jedną z uczestniczek pierwszej edycji słynnego programu „Big Brother”. Jak dziś po 17 latach od emisji pierwszego odcinka reality show wygląda jej życie?!

 • Jarosław Jakimowicz: Castingi są żenujące

  - Casting to najczęściej uwłaczające doświadczenie - uważa Jarosław Jakimowicz. Według aktora artyści podczas przesłuchań traktowani są bez szacunku, a osoby organizujące castingi nie nadają się do tej pracy. Zdaniem Jakimowicza najgorsze są przesłuchania do reklam, które określa jako żenujące.

 • Filip Chajzer przerywa milczenie w sprawie Łukasza z "Big Brothera"!

  Filip Chajzer (34 l.) bardzo długo odmawiał wypowiedzi na temat uczestników nowej edycji "Big Brothera". Uważał, że jako prowadzący musi zostać bezstronny. Wyjątek zrobił podczas rozmowy z nami - skomentował obecność w reality-show Łukasza Darłaka. Będziecie zaskoczeni jego opinią!

 • Czas na Ich Troje

  Po kilku tygodniach dominacji zespołów Depeche Mode i Tool, nastąpiła zmiana na szczycie listy najlepiej sprzedających się w Polsce albumów. Sukces w Opolu na pewno przyczynił się do tego, że nowym liderem została grupa Ich Troje z płytą "Ad.4", która awansowała z miejsca piątego i - jak podaje wydawca - znalazła już ponad 80 tysięcy nabywców! Na miejsce drugie z czwartego przesunęła się płyta "Mamatata mam 2 lata" zespołu Arka Noego, a na miejscu trzecim zadebiutował album "Amnesiac"...

Wideo na temat: big brother pierwsza edycja
 • Agnieszka Woźniak-Starak: Egzamin na prawo jazdy zdałam dopiero za czwartym razem, ale strasznie chciałam jeździć

  Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.) została prowadzącą najnowszej edycji programu „Big Brother”. Widzom dobrze znana jest również z takich produkcji jak „Na językach”, „Azja Express” czy „Ameryka Express”. Dziennikarka przyznaje, że w życiu prywatnym wycisza ją jazda samochodem. Okazuje się, że "prawka" nie zdała za pierwszym razem. Nie traciła nadziei i podeszła do egzaminu jeszcze kilka razy

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...