• Informacje na temat:

  big love 2012 zdjęcia

Artykuły na temat: big love 2012 zdjęcia
 • "Cisza nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska spodziewa się dziecka!

  ...pokazali się jako para dopiero w lutym 2012 roku na premierze filmu "Big Love". Niespełna półtora roku później byli już małżeństwem. Wszystko wskazuje na to, że pierwsze dziecko Anny Czartoryskiej(...)Anna Czartoryska i Michał Niemczycki zostali małżeństwem 1 kwietnia tego roku. Data  ślubu pięknej aktorki z synem należącego do grona najbogatszych Polaków Zbigniewa Niemczyckiego utrzymywana była...

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Koniec zdjęć do "Big Love"

  Zakończyły się zdjęcia do debiutu fabularnego Barbary Białowąs Big Love". W głównych rolach Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.

 • Miks gatunków, czyli erotyk, thriller, kryminał

  Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "Big Love". W odważnej, kipiącej emocjami opowieści o tym, że nie ma miłości idealnej wystąpi Antoni Pawlicki oraz nowa twarz polskiego kina - Aleksandra Hamkało, znana z seriali "Pierwsza miłość" oraz "Linia życia".

 • Wybrano najlepszy debiut filmowy

  Film "Być jak Kazimierz Deyna" Anny Wieczur-Bluszcz został najlepszym pełnometrażowym debiutem 31. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Nagrodą była statuetka "Wielkiego Jantara 2012" i 20 tys. zł. oraz pióro z dedykacją i dyplom prezydenta RP.

 • "Płynące wieżowce" na DVD i Blu-ray

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości i akceptacji siebie. Debiut Tomasza Wasilewskiego porusza temat, który przełamuje tabu i po raz pierwszy w polskim kinie podejmuje temat relacji homoseksualnych. Obraz już 11 kwietnia zadebiutuje na Blu-ray i DVD.

 • Limahl: Ta historia nie ma końca

  Z okazji przypadających w czwartek (19 grudnia) 55. urodzin Limahla przypominamy kilka ciekawostek związanych z życiem i twórczością tego brytyjskiego wokalisty. Jego charakterystyczna fryzura to jeden z obciachowych symboli lat 80.