• Informacje na temat:

  big love- aktorzy

Artykuły na temat: big love- aktorzy
 • Tak rozbiera się Pawlicki i Hamkało

  Jak aktorzy - Antek Pawlicki i Ola Hamkało - poradzili sobie ze scenami rozbieranymi w filmie "Big Love"?

 • Seks "po polsku"? Nie!

  Barbara Białowąs, absolwentka reżyserii oraz kulturoznawstwa, nakręciła swój pierwszy pełnometrażowy film. W "Big Love" - bo o nim mowa - reżyserka przedstawia nie tylko trudną i toksyczną miłość, ale też seks bez pruderyjnego podejścia.

 • Muszą schudnąć do roli!

  Producenci postawili Antkowi Pawlickiemu i Oli Hamkało ultimatum. Aktorzy do nowej roli muszą się zmienić!

 • Obalić mit romantycznej miłości

  Debiut fabularny Barbary Białowąs "Big Love" z głównymi rolami Antoniego Pawlickiego i Aleksandry Hamkało w kinach już 10 lutego. "Ten film to obalenie mitu wielkiej romantycznej miłości" - powiedziała reżyserka.

 • Muszą schudnąć do roli!

  Aktorzy "Linii życia" i "Czas honoru" idą na dietę! Producenci postawili Oli Hamkało i Antkowi Pawlickiemu ultimatum - do nowej roli muszą się zmienić!

 • Jacek Koman w filmie "Discopolo"

  Jacek Koman to kolejna gwiazda, która znalazła się w obsadzie filmu "Discopolo" w reżyserii Maćka Bochniaka. Aktora zobaczymy w roli Katiuszy - potentata zza wschodniej granicy z ciemną przeszłością i nieograniczonymi wpływami.

 • "W rytmie serca": Antoni Pawlicki świętuje 35. urodziny

  ...festiwalach filmowych w Salonikach i Bratysławie. W 2012 roku zagrał w odważnym obrazie Barbary Białowąs - "Big love": - Antek nie miał oporów przed wystąpieniem w scenach erotycznych, co w przypadku(...)Antoni Pawlicki miał zaledwie 22 lata, gdy zadebiutował na scenie. W 2005 roku, a był wtedy jeszcze studentem warszawskiej Akademii Teatralnej, dostał rolę, o której marzą wszyscy młodzi aktorzy...

 • Najlepsze seriale walczą o Emmy

  Seriale "Zakazane imperium" i "Gra o tron" oraz aktorzy Hugh Laurie, Steve Buscemi, Kate Winslet i Diane Lane są wśród tegorocznych nominowanych do amerykańskich nagród telewizyjnych Primetime Emmy.

 • Kto zdobędzie Globa?!

  ...), Steve Carell (szósta nominacja z rzędu - jeden Złoty Glob na koncie). Nominowani są w tym roku także tacy aktorzy, jak: Thomas Jane, Judi Dench, Jennifer Love Hewitt, Al Pacino, Dennis Quaid, Julia(...)W najważniejszej dla tej produkcji kategorii: Najlepszy serial komediowy lub musical, "Glee" zmierzy się z: "Rockefeller Plaza 30", "Teorią wielkiego podrywu", "The Big C", "Nowoczesną rodziną" oraz...

 • Polski aktor w hicie za 200 milionów dolarów!

  Uznany za jednego z najciekawszych aktorów młodego pokolenia Antek Pawlicki użycza swego głosu Czarnoksiężnikowi z Krainy Oz we wchodzącej właśnie na ekrany polskich kin fantastycznej produkcji "Oz: Wielki i Potężny".