• Informacje na temat:

  big love kino

Artykuły na temat: big love kino
 • "Big Love": Murder on the dancefloor

  "Big Love" , reż. Barbara Białowąs, Polska 2011, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.

 • Kino erotycznego skandalu

  Weźmy najsłynniejszą erotyczną scenę lat. 90. - w "Nagim instynkcie" Sharon Stone pokazuje Michaelowi Douglasowi, że nie ma bielizny - i porównajmy ją z fragmentem "Intymności" (2000) Patrice'a Chereau, w której Kerry Fox bierze do ust penisa ekranowego partnera, a zrozumiemy, jak zmienił się sposób eksploatacji przez współczesne kino granic obyczajowej poprawności.

 • Odważny debiut młodej reżyserki

  Barbara Białowąs nakręciła swój pierwszy długometrażowy film. "Big Love" zrealizowała na podstawie własnego scenariusza. Czy skazana jest na sukces, jaki w kinach odnieśli inni debiutanci: Katarzyna Rosłaniec i Jan Komasa, okaże się już w lutym, kiedy obraz trafi na ekrany kin.

 • Zbuntowani, seksowni, nierozłączni

  "Big Love" to mocny debiut Barbary Białowąs, który 10 lutego wejdzie na ekrany kin w całej Polsce. W filmie główne role zagrali Aleksandra Hamkało oraz Antoni Pawlicki i to właśnie oni znaleźli się na plakacie promującym "Big Love".

 • "Rozłożymy wszystkich na łopatki"

  Antek Pawlicki ma ostatnio dobry czas. Właśnie skończył pracę na planie serialu "Czas honoru" i w filmie "Big Love", a już gra w nowej fabule. Aktor opowiada o filmie "Kac Wawa", pierwszej polskiej komedii w 3D. .

 • Kraków: Bluesroads po raz drugi. Gwiazdą Guy Davis

  We wtorek (24 maja) w Krakowie rozpoczyna się druga edycja Studenckiego Festiwalu Muzyki Bluesowej "Bluesroads". W programie m.in. warsztaty instrumentalno-wokalne oraz taneczne, bluesowe kino, ogólnopolski przegląd zespołów, msza gospel oraz występy gwiazd.

 • Happy endu nie będzie...

  Miłość to temat, którym kino karmi się od początku swojego istnienia. Dziś walentynki - święto zakochanych i podczas gdy zewsząd otaczają nas romantyczne ikony, my - nieco przekornie - postanowiliśmy skupić się tego dnia na filmach bez oczywistego happy endu. Smutnych, kontrowersyjnych, pouczających, a przede wszystkim dowodzących, że miłość niejedno ma imię.

 • Wybrano najlepszy debiut filmowy

  Film "Być jak Kazimierz Deyna" Anny Wieczur-Bluszcz został najlepszym pełnometrażowym debiutem 31. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Nagrodą była statuetka "Wielkiego Jantara 2012" i 20 tys. zł. oraz pióro z dedykacją i dyplom prezydenta RP.

 • Najgorsze polskie filmy: Nominacje

  16 nominacji dla filmu "Kac Wawa", po 8 dla włosko-polskiej "Bitwy pod Wiedniem" oraz dla produkcji "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Akademia Węży ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród, przyznawanych najgorszym polskim filmom i ich twórcom. Laureatów nagród poznamy 3 kwietnia.

 • Andriej Konczałowski przyjedzie do Łodzi

  Znakomity rosyjski reżyser Andriej Konczałowski, austriacki reżyser Ulrich Seidl i aktorka Margarethe Tiesel przyjadą do Łodzi na 17. Forum Kina Europejskiego "Cinergia", które odbędzie się w dniach 9-16 listopada.