• Informacje na temat:

  big show zdjęcia

Artykuły na temat: big show zdjęcia
 • Alisa Musa wyrzucona z rosyjskiego "Big Brothera" za... prostytucję

  Producenci niezwykle popularnego w Rosji programu "Dom 2" (odpowiednik europejskiego "Big Brothera") dotarli do strony, na której przedstawiony jest cennik "modelki". Za dwugodzinną usługę 19-latka(...), w którym podobno uprawiała seks z inną z uczestniczek, zdecydowała... sama. "Dom 2" to niezwykle wulgarne i przepełnione seksem rosyjskie reality show. Uczestnicy programu to młodzi ludzie, którzy...

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała, żona Sławomira, pokazała swoje zdjęcia bez makijażu!

  Sławomir Zapała (35 l.) i Magdalena "Kajra" Kajrowicz (34 l.) to dziś jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Niedawno dostali nawet program w telewizji. Razem występują także na scenie. Wówczas żona gwiazdora "rock polo" prezentuje się w krótkich sukienkach i w pełnym makijażu. A jak wygląda na co dzień?

 • Cara Delevingne w nowym filmie Luca Bessona

  Luc Besson ogłosił obsadę swej nowej produkcji - filmu science-fiction "Valerian". W obrazie główne role zagrają Dane DeHaan i Cara Delevingne - francuski reżyser poinformował w pierwszym w życiu wpisie na Twitterze.

 • Manuela Michalak na gali MMA!

  Manuela Michalak (43 l.), którą pamiętamy z 1. edycji "Big Brothera", wprawdzie nie funkcjonuje na co dzień w show-biznesie, jednak raz na kilka miesięcy korzysta z zaproszeń na imprezy. W sobotę, 10 marca, pojawiła się na gali MMA, gdzie chętnie pozowała fotoreporterom. Patrząc na jej zdjęcia, nie sposób nie zauważyć, że zrzuciła parę kilogramów. Chcielibyście, żeby częściej bywała na imprezach...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Sasha Strunin wróciła na salony!

  Sasha Strunin (26 l.) zdobyła popularność ponad 10 lat temu. Wokalistka występowała w zespole "The Jet Set", a po jego rozwiązaniu rozpoczęła karierę solową. Strunin ma za sobą także udział w celebryckiej edycji "Big Brothera", po zakończeniu której sporo mówiło się o jej rzekomym romansie z bokserem Marcinem Najmanem. W ostatnich latach wokalistka niemal zupełnie zniknęła z polskich salonów...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Monika Brochacka-Goździalska znów na salonach! Wybrała ryzykowną kreację

  Monika Brochacka-Goździalska (35 l.) chyba liczyła, że zrobi karierę w show-biznesie. 10 lat temu wzięła udział w "Big Brotherze", a potem próbowała przypomnieć o sobie w "MasterChefie". Bez rezultatu - w dalszym ciągu mało kto kojarzy, kim ona jest. Kobieta niedawno pojawiła się na jednej z celebryckich imprez i postanowiła zaskoczyć kreacją. Kto wie, może to zapewni jej rozgłos? Założyła różową...

 • Reality show z zamianą żon

  Jeszcze wiosną tego roku stacja TV4 pokaże swój nowy reality show "Zamiana żon". Będzie to polska wersja popularnego w wielu krajach "Wife Swap".