• Informacje na temat:

  bijoch

Artykuły na temat: bijoch
 • Bijoch o głodówkach: Nie pójdę na pizzę, to jasne!

  Zuzanna Bijoch, 18-letnia tegoroczna maturzystka z Katowic i jedna z najpopularniejszych polskich modelek, nie ukrywa, że jej dieta jest bardzo restrykcyjna i nie przewiduje żadnych fast foodów! "Czasem śni mi się tort" - wyznaje.

 • Zuza modelką!

  ...światowych wybiegów, jak Anja Rubik czy Zuza Bijoch.

 • Polska 16-latka błyszczy w Nowym Jorku

  Pochodząca z Katowic Zuzanna Bijoch , nazywana "sensacją wśród modelek", pojawiła się u boku projektanta Yigala Azrouela na nowojorskiej imprezie CFDA Fashion Awards 2011.

 • ...1. Joanna "była Kulczyka" Przetakiewicz i Łukasz "byłem u Ellen" Jakóbiak 2. Siostry Bijoch 3. Dorota Gardias z koleżanką 4. Marta Wierzbicka z koleżanką 5. Antoni Pawlicki z kolegą 6. Stanisław Karpiel-Bułecka z kolegą 7. Michał Piróg z przyjacielem modelem 8. Tymon Tymański z synem Lucasem 

 • Wakacje polskich gwiazd. Sprawdź, gdzie wypoczywają celebryci!

  ...na bajecznej plaży wypoczywał ze swoją francuską miłością - Celią Jaunat. Joanna Opozda wybrała zaś Dominikanę, a Zuzanna Bijoch - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek oddała się(...) Ameryki Południowej. Zuzanna Bijoch nie mogła więc z pewnością narzekać na złą pogodę. Gwiazdorskie wakacje last minute Wyjazdy gwiazd i miejsca, które odwiedzają kojarzą się zwykle z luksusowymi...

 • ...założycielką agencji modelek D'Vision. To właśnie dzięki niej Anja Rubik czy Zuzanna Bijoch mogły rozwinąć swoje międzynarodowe kariery. Trzeba przyznać, że Szymańska ma oko do "nowych twarzy". Wciąż czuwa...

 • Edyta Górniak chce sprzedać swoje ubrania

  Edyta Górniak rozpoczęła rozmowy z jednym z modowych sklepów w sprawie wystawienia swoich ubrań na sprzedaż.

 • Marcin Tyszka: "Tak się wku..., że wyszedłem ze studia"

  W studiu "Dzień Dobry TVN" jurorzy "Top Model" - Dawid Woliński i Marcin Tyszka opowiedzieli o czwartej edycji programu, w której po raz pierwszy udział biorą również mężczyźni.

 • Jurorzy o nowej formule "Top Model"

  W nowej serii "Top Model" po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu szansę na 100 tys. zł wygranej i kontrakt z nowojorską agencją mody dostali również mężczyźni. Chłopcy i dziewczęta będą musieli zmierzyć się z wyzwaniami sprawdzającymi ich predyspozycje do zawodu. - To będzie zupełnie nowy program. Chłopcy sprawiają, że jest inaczej - mówią jurorzy.

Zdjęcia na temat: bijoch
Wideo na temat: bijoch
 • Tak mieszka Zuzanna Bijoch. Pokazała swoje mieszkanie w Katowicach

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził Zuzannę Bijoch w jej nowym 130-metrowym mieszkaniu w Katowicach. - Jestem cały czas w rozjazdach, ale każdą sekundkę, kiedy jestem w Polsce, staram się spędzić na Śląsku - powiedziała modelka. Jak urządziła wnętrza? - Minimalizm jest mi bardzo bliski - podkreśliła Bijoch. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Zuzanna Bijoch o zarobkach modelek: 100 tys. dolarów za zdjęcie

  Modelka Zuzanna Bijoch opowiedziała w programie "20 m2 Łukasza" o zarobkach modelek. Jak stwierdziła, znani projektanci nie muszą dużo płacić, bo wiedzą, że modelki i tak będą chciały uczestniczyć(...)" - tłumaczyła Bijoch. (20m2 Łukasza/x-news)

 • Relacja Zuzanny Bijoch z... matury

  Kamery towarzyszyły modelce Zuzannie Bijoch podczas matury z angielskiego w I LO im. Kopernika w Katowicach. "Myślałam, że będę zestresowana, a jakoś tak wszystko mija miło i przyjemnie" - przyznała 18-latka. Jej tata, Marian Bijoch, dodał: "Wiedzieliśmy, na co Zuzię stać, ważne było tylko, żeby w tym czasie nie miała żadnych zleceń". (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)