• Informacje na temat:

  bijou phillips

Artykuły na temat: bijou phillips
 • Miłosne problemy licealistek

  Michelle Trachtenberg ( "Mały szpieg" , serial "Buffy - postrach wampirów") i Bijou Phillips ( "U progu sławy" , "Tart" ) zagrają główne role w niezależnym filmie "Odd Girl Out". Obraz opowie o rywalizacji dwóch uczennic pewnego liceum. Zdjęcia rozpoczną się 12 stycznia 2004 roku.

 • Księżniczka w podłej dzielnicy

  Anne Hathaway ( "Pamiętnik księżniczki" ) i Bijou Phillips ( "U progu sławy" ) zagrają główne role w dramacie "Havoc". Będzie to opowieść o dwóch dziewczynach z przedmieścia, które na własnej skórze poznają okrucieństwo świata latynoskich gangów Los Angeles. Za kamerą stanie słynna dokumentalistka Barbara Kopple, dwukrotna zdobywczyni Oscara.

 • Trzy kobiety w obsadzie "Hostel 2"

  Lauren German ( "Szkoła uczuć" ), Heather Matarazzo ( "Krzyk 3" ) i Bijou Phillips ( "Drzwi w podłodze" ) prowadzą ostatnie negocjacje w sprawie swojego udziału w kontynuacji horroru "Hostel" . Reżyserem drugiej części będzie ponownie Eli Roth.

 • John Phillips - założyciel, wokalista, gitarzysta i główny kompozytor popularnego w latach 60. zespołu The Mamas And The Papas - zmarł w Los Angeles, w niedzielę, 18 marca, o godzinie 8:15 nad ranem czasu kalifornijskiego. Muzyk przeżył 65 lat. Przyczyną zgonu był atak serca.

 • Syn Lennona z córką Jaggera

  Sean Lennon (28 l.), młodszy syn Johna Lennona, spotyka się z brytyjską modelką Elizabeth Jagger (20 l.), córką Micka Jaggera z The Rolling Stones. Sean przypadł już do gustu Jerry Hall, mamie Elizabeth.

 • S. Lennon: Nowa narzeczona

  Sean Lennon, syn Johna Lennona i Yoko Ono, spotyka się obecnie z aktorką Millą Jovovich (seria "Resident Evil", Piąty element"). Syn eks-Beatlesa zakończył niedawno związek z Elizabeth Jagger, córką lidera The Rolling Stones.

 • Basinger i Bridges w adaptacji Irvinga

  Kim Basinger ( "8. Mila" ) i Jeff Bridges ( "K-PAX" ) grają w obyczajowym filmie "The Door in the Floor". Obraz będzie adaptacją znanej powieści Johna Irvinga, "Jednoroczna wdowa". Reżyser Tod Williams ("The Adventures of Sebastian Cole") rozpoczął zdjęcia w końcu marca.

 • Reżyser "Dzieciaków" znowu szokuje

  Larry Clark, twórca głośnego przed kilku laty filmu "Dzieciaki" ("Kids"), postanowił po raz kolejny zaszokować Amerykę. W dramacie "Bully", tak jak wcześniej w "Dzieciakach", za który uhonorowano go Złotą Plamą w Cannes w 1995 roku, przedstawił świat nastolatków, który został opanowany przez seks, narkotyki i przemoc. Według reżysera najważniejszym problemem jest obecnie przemoc w szkole wśród nastolatków.

Zdjęcia na temat: bijou phillips
Wideo na temat: bijou phillips
 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

Dyskusje na temat: bijou phillips