• Informacje na temat:

  bilguun ariunbaatar kto to

Artykuły na temat: bilguun ariunbaatar kto to
 • Bilguun pokazał pazurki

  Kto myśli, że Bilguun Ariunbaatar to wcielenie łagodności, ostro się myli... Czyżby celebryta miał już dość wizerunku "poczciwego Mongoła"?

 • Kolejne gwiazdy uczestnikami "Hell's Kitchen"

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" zobaczymy gwiazdy, które staną do rywalizacji wspólnie z uczestnikami kulinarnego show. Tym razem z szefem Amaro postanowili zmierzyć się Katarzyna Kwiatkowska oraz Bilguun Ariunbaatar.

 • Ile schudły gwiazdy w "Tańcu"

  Intensywne treningi dają już pierwsze efekty! Zobacz, kto ile schudł dzięki udziałowi w programie!

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • Pomponik w pigułce!

  ...się świat. (...) Boimy się, że odda się nałogom" - mówi przyjaciel. Więcej plotek na następnej stronie W ubiegłym tygodniu Bilguun Ariunbaatar pochwalił się, że został tatusiem! Ukochana(...) 90210" od kilku miesięcy walczy z rakiem piersi. Jednak ostatnie zdjęcia aktorki, które trafiły do sieci, nie napawają optymizmem. Shannen wygląda na nich na naprawdę wyniszczoną i obolałą kobietę. Mamy...

 • Z Natalią Siwiec było najfajniej

  Miał być... ginekologiem lub okulistą. Bilguun Ariunbaatar odkrył w sobie jednak zupełnie inne talenty. Teraz podróżuje po miastach i miasteczkach, goszcząc u przypadkowo spotkanych ludzi.

 • Wander, Wojewódzki, Lenska, Santor - 2018 rok nie szczędził im dramatycznych przeżyć!

  ...córki Antoniny.  Wkrótce potem artysta popadł w długi, zdiagnozowano u niego również poważną chorobę autoimmunologiczną, z którą boryka się do dziś. Bilguun Ariunbaatar nie ukrywa, że wszystkie te(...)20 maja na profilu Alżbety Lenskiej, aktorki i żony Rafała Cieszyńskiego (41 l.), pojawił się post zamieszczony właśnie przez jej męża. W dramatycznym wpisie informował fanów swojej żony, że Alżbeta...

 • Wszystkie mięśnie Bilguuna

  Był największym objawieniem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mało kto wierzył, że Bilguun Ariunabataar dojdzie aż do finału tanecznego show.

 • Kasia i Kacper idą łeb w łeb!

  ...- najwyższe noty i najwięcej smsów zdobył sympatyczny Bilguun Ariunbaatar tańczący w parze z Anją Lesar. Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak oraz Kacper Kuszewski i Anna Głogowska zdobyli w końcowym(...) melodia", Kacper i Anna Głogowska zaprezentowali się w walcu angielskim do piosenki "Smile" z filmu Chaplina "Modern times". Tuż przed ogłoszeniem, kto odpada z programu, wszystkie pary ponownie wyszły na...

 • Kto w ćwierćfinale "Tańca..."?

  W dziesiątym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się w niedzielę, 6 listopada, z programem pożegnali się Michał Szpak i Paulina Biernat. O Kryształową Kulę walczą już tylko cztery pary, które wystąpią w ćwierćfinale. Najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Bilguun Ariunbataar i Janja Lesnar.