• Informacje na temat:

  bilguun ariunbaatar z matka

Artykuły na temat: bilguun ariunbaatar z matka
 • Bilguun Ariunbaatar walczy z chorobą! Jest bliski bankructwa!

  Bilguun Ariunbaatar (32 l.) opowiedział o swoim dramacie w jednym z tabloidów. Co z nim teraz będzie?

 • Kim jest Bil?

  Miał być "maskotką" tanecznego show, a stał się jednym z faworytów. Zaintrygował nie tylko jurorów i widzów, ale także dziennikarzy, którzy próbują odkryć, kim jest naprawdę.

 • Bilguun Ariunbaatar nie wróci do matki swojego dziecka

  Zapowiedzi swego ślubu Bilguun Ariunbaatar (32 l.) uznał za taki dobry żart, że ponoć popłakał się ze śmiechu.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Muzyczne show Polsatu

  Katarzyna Skrzynecka, Paulla, Agnieszka Włodarczyk, Julia Pietrucha, Mariusz Totoszko, Artur Chamski, Bilguun Ariunbaatar, Paweł Tucholski - to gwiazdy nowego muzycznego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który pojawi się na antenie stacji w wiosennej ramówce.

 • Bilguun Ariunbaatar: "Mamy plany ślubne"

  Narodziny córki scementowały związek komika z jej matką, Izabelą. Bilguun Ariunbaatar (30 l.) jest szczęśliwy i wiele wskazuje na to, że będzie ślub!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Włodarczyk jako Violetta Villas wyśpiewała przepustkę do finału!

  7. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obfitował w ogromne emocje i łzy wzruszenia. Poznaliśmy nie tylko zwycięzcę sobotniego show, ale też czworo finalistów. 7. odcinek wygrała Agnieszka Włodarczyk, wyśpiewując sobie jednocześnie przepustkę do wielkiego finału. W zmaganiach o główną nagrodę towarzyszyć jej będą: Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko i Artur Chamski.

 • Bilguun Ariunbaatar (32 l.) dzięki terapii powoli wychodzi z depresji - do walki z chorobą motywuje go przede wszystkim myśl o 2-letniej córce. Twierdzi, że przyczyną jego problemów mogło być nadmierne oderwanie od rzeczywistości, charakterystyczne dla ludzi zajmujących się sztuką.

 • Bilguun Ariunbaatar rozstał się z partnerką!

  Narodziny dziecka to rewolucja w związku. Niestety, nie każdej parze udaje się wyjść z niej obronną ręką. Bilguun Ariunbaatar (31 l.) właśnie rozstał się ze swoją partnerką.

 • Bilguun Ariunbaatar: Przełom w relacjach z matką jego córki!

  Rok po narodzinach córki Antosi Bilguun Ariunbaatar wyprowadził się od narzeczonej i matki dziewczynki, Izabeli Liebert. Niedługo potem ich związek rozsypał się niczym domek z kart. Pochłonięty karierą celebryta życie rodzinne odłożył na dalszy plan. Tosię widywał tylko od święta. Ale nie trwało to długo. Ariunbaatar zatęsknił za dzieckiem i dziś z zaangażowaniem nadrabia stracony czas. - Nasze...

 • Kuba Wojewódzki odpowie na komentarz Bilguuna?

  Kuba Wojewódzki (54 l.) mocno dopiekł Bilguunowi Ariunbaatarowi (31 l.), ale... trafiła kosa na kamień! Jak się skończy ich pyskówka?

Wideo na temat: bilguun ariunbaatar z matka
 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Maryja, matka Jezusa

  Film Guido Chiesy opowiada historię Marii, matki Jezusa Chrystusa, z odmiennej perspektywy niż ma to miejsce zazwyczaj. Produkcja skupia się przede wszystkim na roli Marii w formowaniu człowieczeństwa w młodym Jezusie. Włoski twórca ustawia każdego bohatera - od Maryi po Józefa - w nieco innym świetle, a samą historię życia Matki Boskiej i Jezusa czyni o wiele bardziej przyziemną. Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką...

 • Zabiłem moją matkę

  "Zabiłem moją matkę" to historia nastoletniego Huberta (Xavier Dolan), który po rozwodzie rodziców mieszka z matką (Anne Dorval). Od jakiegoś czasu matka i syn nie mogą się ze sobą porozumieć. Kolejne kłótnie prowadzą do coraz silniejszego poczucia rozczarowania. Z perspektywy chłopaka, matka nie nadaje się do roli rodzica. Jest niekonsekwentna i nie można na niej polegać. Hubert jest przekonany, że matka stale robi mu na złość, a wszelkie próby zbliżenia wykorzystuje by go upokorzyć. Matka...