• Informacje na temat:

  bill clinton obecnie

Artykuły na temat: bill clinton obecnie
 • Hillary Clinton i Bill Clinton nie rozmawiają ze sobą od miesięcy. Będzie rozwód?

  Była pierwsza para Ameryki Hillary Clinton (69 l.) i Bill Clinton (71 l.) nie rozmawiają z sobą od sierpnia, komunikując się przez znajomych i prawników.

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Afera rozporkowa w TV

  Clintonów w telewizji naoglądaliśmy się sporo. Zarówno Bill, jak i jego żona Hilary są częstym tematem newsów, na ogół politycznych, a od czasu do czasu również plotkarskich. Serial, który planuje wyprodukować telewizja NBC prawdopodobnie skupi się na tych drugich.

 • Co Bill Clinton robi u "Niani"?

  W kolejnym odcinku "Niani" pojawi się były prezydent Stanów Zjednoczonych - Bill Clinton. Nie wiadomo, co wywoła większe wrażenie - spotkanie z politykiem czy burzliwa wizyta ciotki Frani - Janiny.

 • To jeden z najgorętszych obecnie tematów w mediach. Tygodnik "Wprost" ujawnił, że Wojciech Fibak jest nie tylko mistrzem tenisa, ale również swatania młodziutkich...

 • Po tym jak oddał swój fotel George'owi W. Bushowi, Bill Clinton, były prezydent USA, może wreszcie skupić się na życiu prywatnym. Jak na razie musi poczekać ze wznowieniem praktyki adwokackiej z powodu wyroku w sprawie Moniki Lewinsky, dlatego też może spróbować swych sił jako muzyk. Jak podała gazeta "Hollywood Reporter", otrzymał on zaproszenie na festiwal w San Remo.

 • Co Bill Clinton robi u Frani?

  W kolejnym odcinku "Niani" pojawi się były prezydent Stanów Zjednoczonych - Bill Clinton. Nie wiadomo, co wywoła większe wrażenie - spotkanie z politykiem czy burzliwa wizyta ciotki Frani - Janiny.

 • Sharon Stone jako Hillary Clinton?

  Stacja American Arts and Entertainment Network zdecydowała się na realizację telewizyjnego filmu o życiu Hillary Clinton. Scenariusz opowieści powstać ma w oparciu o opublikowane kilka dni temu wspomnienia byłej Pierwszej Damy, książkę "Hillary's Choice". Podobno zagranie obecnej senator zaproponowano Sharon Stone ( "Kasyno" , "Simpatico" ).

 • Chuck Berry, legendarny amerykański muzyk rock and rollowy, został w niedzielę, 3 grudnia, w Waszyngtonie uhonorowany tegoroczną nagrodą "Kennedy Center Honors". Na uroczystości obecny był prezydent Bill Clinton i cała plejada gwiazd show biznesu. Wyróżnienie przyznawane jest za szczególny wkład w rozwój sztuki, muzyki, teatru, kina i tańca.

 • Bono, frontman i wokalista grupy U2, oraz Bob Geldof, były członek irlandzkiej formacji Boomtown Rats, byli gospodarzami przyjęcia zorganizowanego we wtorek, 22 maja, a wydanego na cześć odwiedzającego Irlandię Billa Clintona, byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Imprezę urządzono na zamku w Dublinie, a zaproszenie kosztowało 1600 dolarów.

Wideo na temat: bill clinton obecnie
 • Nieobecny

  16-letni Martin (Javier de Pietro) uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian (Carlos Echevarria). Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów Martin narzeka na ból w oku, więc nauczyciel postanawia zabrać go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest poważna i chłopak może wrócić do domu. Nie chcąc wysyłać swojego ucznia w drogę powrotną samego, Sebastian odwozi go do domu. Zastają zamknięte drzwi, więc nauczyciel...

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.