• Informacje na temat:

  bill clinton prezydent

Artykuły na temat: bill clinton prezydent
 • Pogrzeb Arethy Franklin. Te zdjęcia z Billem Clintonem podbijają sieć. Niesmaczne?

  W Detroit odbył się pogrzeb "królowej soulu". Arletha Franklin (†76 l.) zmagała się z rakiem trzustki. Zmarła 16 sierpnia. Na uroczystościach żałobnych pojawili się jej bliscy, a także muzycy, gwiazdy, celebryci i politycy. Wśród nich znalazł się były prezydent USA, Bill Clinton (72 l.). I to właśnie on był bohaterem małego skandalu. Uwieczniono moment, gdy podczas występu Ariany Grande (25

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Hillary Clinton i Bill Clinton nie rozmawiają ze sobą od miesięcy. Będzie rozwód?

  Była pierwsza para Ameryki Hillary Clinton (69 l.) i Bill Clinton (71 l.) nie rozmawiają z sobą od sierpnia, komunikując się przez znajomych i prawników.

 • Aktor Bill Clinton?

  Być może Bill Clinton, były prezydent Stanów Zjednoczonych, zadebiutuje jako aktor. Z propozycją występu filmie "Godfathers, Popes, And Presidents" zwrócił się do słynnego polityka Gianni Russo, który zamierza zrealizować obraz opowiadający o amerykańskiej mafii.

 • Bill Clinton nie jest biologicznym ojcem swojej córki?!

  Chelsea (35 l.) wcale nie jest biologicznym dzieckiem Billa Clintona (68 l.)?! Takie informacje podaje jeden z tabloidów!

 • Nazywam się Clinton, Bill Clinton

  Niewykluczone, że ustępujący prezydent USA Bill Clinton znajdzie nowe zajęcie szybciej niż można się było spodziewać. W piątek, 12 stycznia, brytyjskie media poinformowały, że zaproponowano mu, by zagrał w nowym filmie o Jamesie Bondzie, najpopularniejszym agencie świata.

 • Córka Billa Clintona jest w ciąży!

  W rodzinie byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych wielka radość!

 • Co Bill Clinton robi u "Niani"?

  W kolejnym odcinku "Niani" pojawi się były prezydent Stanów Zjednoczonych - Bill Clinton. Nie wiadomo, co wywoła większe wrażenie - spotkanie z politykiem czy burzliwa wizyta ciotki Frani - Janiny.

 • Clooney na prezydenta!

  Ma powstać film o Billu Clintonie. Główny zainteresowany widziałby w tej roli... George'a Clooneya!

 • Ulubione piosenki Billa Clintona

  Już niebawem będzie można nabyć wyjątkową składankę muzyczną, za której skompilowanie odpowiedzialny jest Bill Clinton, były prezydent Stanów Zjednoczonych.

Wideo na temat: bill clinton prezydent
 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...