• Informacje na temat:

  bill cosby muzyk

Artykuły na temat: bill cosby muzyk
 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  Pamiętacie serial o sympatycznej afro-amerykańskiej rodzinie Huxtable? Cliff i Clair oraz ich piątka dzieci (Sondra, Denise, Theodore, Vanessa i Rudy) na przełomie lat 80. i 90. byli nam bliscy niczym krewni. Co stało się po latach z bohaterami serialu "Bill Cosby Show"? Sprawdźcie!

 • Zoe Kravitz: Talent i uroda w genach

  Córka wokalisty Lenny'ego Kravitza i aktorki znanej m.in. z "Bill Cosby Show" - Lisy Bonet udowadnia, że pomimo znanego nazwiska, na swoją pozycję zapracowała sobie sama!

 • Mariah Carey i Wyclef Jean nagrodzeni

  Gwiazdy muzyki pop - Mariah Carey oraz Wyclef Jean - zostaną uhonorowani za swoje działania na rzecz praw obywatelskich. Artyści otrzymają w czwartek nagrodę od fundacji charytatywnej National Action Network (NAN).

 • Nie tylko modelka. Naomi Campbell jako aktorka filmowa i telewizyjna

  .... Bill Cosby Show Po kilku epizodach w mało popularnych przedsięwzięciach, dziesięć lat po swoim debiucie, Naomi pojawiła się w dwóch odcinkach znanego i uwielbianego przez miliony serialu "Bill Cosby Show" jako Julia. Choć jej epizodyczne role ograniczały się do kilkunastominutowej obecności, modelka dała się poznać szerszej publiczności również ze strony aktorskiej. Miłość w rytmie...

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...i porządek" oraz "Bill Cosby Show" wycięto, natomiast produkcja "Divas", w której wystąpiła zaraz potem miała tylko dwa odcinki pilotażowe... Pomimo tego nie poddała się i w 1995 roku zagrała u boku(...) mogliśmy zobaczyć ją w "Dwóch i pół". Prywatnie jest żoną Rogera Fishmana, z którym ma syna. Gil Bellows, czyli Billy Thomas Urodził się w Kanadzie, a do Los Angeles przeniósł się po to, by...

 • Kid Rock szefem motocyklowego gangu

  Kid Rock, charyzmatyczny amerykański muzyk i wokalista, zrealizuje wkrótce jedno ze swoich życiowych marzeń - zostanie szefem motocyklowego gangu. Wszystko to dla potrzeb filmu "Biker Boyz", w którym wystąpi u boku takich gwiazd jak Laurence Fishburne (m.in. "Matrix") i Lisa Bonet (m.in. "Harry Angel", "Bill Cosby Show").

 • Ray Charles: Pożegnalny hołd

  Gwiazdy muzyki pop wystąpią na koncercie poświęconym pamięci zmarłego 10 czerwca 2004 roku króla soulu Raya Charlesa. Pieniądze uzyskane z charytatywnego występu zostaną przeznaczone na Ray Charles Performing Arts Center w Atlancie.

Wideo na temat: bill cosby muzyk
 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...

 • Piąta władza

  Julian Assange (Benedict Cumberbatch) i Daniel Domscheit-Berg (Daniel Brühl) rozpoczynają działalność w internetowym podziemiu jako obserwatorzy światowego establishmentu. Projektują serwis, który umożliwia użytkownikom publikację ściśle tajnych danych, rzucając światło na pilnie strzeżone tajemnice rządów i międzynarodowych korporacji. W krótkim czasie ujawniają więcej szokujących faktów, niż tradycyjne media w ciągu wielu lat. Sytuacja zagęszcza się, gdy Assange i Berg zyskują dostęp do...