• Informacje na temat:

  bill nighy zdjęcia

Artykuły na temat: bill nighy zdjęcia
 • Bill Nighy za duży dla Polańskiego?

  Bill Nighy ( "Underworld" , "To właśnie miłość" ), wybitny brytyjski aktor teatralny i filmowy, nie zagra jednego z głównych bohaterów obrazu "Oliver Twist". Reżyser Roman Polański ( "Chinatown" , "Pianista" ) uznał rzekomo, że mierzący 180 centymetrów wykonawca ma jak na jego gust zbyt duże gabaryty. Gwiazdor chciał wcielić się w postać przestępcy Fagina, przyuczającego małych chłopców do

 • Gwiazda "Piratów" w głośnym remake'u

  Bill Nighy negocjuje swój udział w remake'u znanego filmu akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Pamięć absolutna". Aktor wystąpi u boku obsadzonego w głównej roli Collina Farrella.

 • Galaktyczni autostopowicze

  Bill Nighy ( "Underworld" , "To właśnie miłość" ) i Martin Freeman ( "Ali G Indahouse" , "To właśnie miłość" ) zagrają główne role w ekranizacji kultowej powieści "Autostopem przez Galaktykę" Douglasa Adamsa. Jest to opowieść o grupie osób, które na skutek zrządzenia losu trafiły na pokład jednego statku kosmicznego i stanęły w obliczu niezwykłych przygód. Reżyserem filmu będzie debiutant Garth

 • "Underworld 2" już wkrótce

  Producent filmowy Tom Rosenberg ( "Przepowiednia" , "Piętno" ), pracuje nad drugą częścią filmu "Underworld" . Jak powiedział twórca w jednym z wywiadów, akcja filmu rozpocznie się dokładnie w momencie, w którym skończyła się pierwsza część opowieści.

 • Przeboje "Władca Pierścieni: Powrót Króla" oraz "Pan i władca: Na krańcu świata" zdobyły po cztery nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej - BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). "Władca Pierścieni: Powrót Króla" zwyciężył w najważniejszej kategorii - na najlepszy film 2003 roku. Ceremonia wręczenia prestiżowych wyróżnień odbyła się w niedzielę, 15 lutego, w Londynie.

 • "Wzgórze nadziei" nadzieją Brytyjczyków

  Filmy "Wzgórze nadziei" i "Władca Pierścieni: Powrót Króla" otrzymały najwięcej nominacji do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej - BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Obraz Brytyjczyka Anthony'ego Minghelli ma szansę na zwycięstwo w aż 13 kategoriach. Jedna nominacja mniej przypadła dziełu pochodzącego z Nowej Zelandii Petera Jacksona.

 • Ben Affleck w "State of Play"

  Ben Affleck przejmie rolę Edwarda Nortona w filmie Kevina Macdonalda "State of Play".

 • Charyzmatyczny John Malkovich

  John Malkovich ( "Być jak John Malkovich" , "Johnny English" ) dołączył do obsady filmu "The Hitchhiker's Guide to the Galaxy", ekranizacji kultowej powieści "Autostopem przez Galaktykę" Douglasa Adamsa. Aktor wcieli się w obrazie w Humma Kavula, charyzmatycznego przywódcę religijnego.

 • Nagrody krytyków z Los Angeles

  Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Los Angeles (Los Angeles Film Critics Association - LAFCA) przyznało swoje doroczne nagrody. Zwycięzcą okazał się komediodramat "American Splendor" , uznany za najlepszy film. Para reżyserów i zarazem scenarzystów tej opowieści, Shari Springer Berman i Robert Pulcini, zdostali poza tym uhonorowani za najlepszy skrypt. Najlepszym reżyserem ogłoszono Petera Jacksona, twórcę "Władcy Pierścieni: Powrotu Króla" .

 • Aaron Eckhart: Nowe oblicze potwora

  Poznajcie go - oto nowe wcielenie potwora stworzonego przez szalonego naukowca, dra Frankensteina. Stwór ten nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z dobrze nam znanym monstrum, zwłaszcza, że wciela się w niego przystojny Aaaron Ekhart, znany z takich filmów, jak "Życie od kuchni", "Erin Brockovich", "Między światami", "Mroczny Rycerz" czy "Olimp w ogniu".