• Informacje na temat:

  bill wyman muzyk

Artykuły na temat: bill wyman muzyk
 • Przyznał się do zdrady, gdy umierała

  Były członek zespołu The Rolling Stones, Bill Wyman, wyznał swojej (już byłej) żonie Mandy Smith, że ją zdradzał, gdy ta leżała w szpitalu, a lekarze dawali jej jeden dzień życia.

 • Bill Wyman: Stonesi nie mają życia

  Bill Wyman uważa, że Mick Jagger i Keith Richards wyruszyli na trasę koncertową, ponieważ nie wiedzą, co mają robić w wolnym czasie. Były basista The Rolling Stones wie to natomiast doskonale.

 • Bill Wyman i goście

  Bill Wyman, były basista zespołu The Rolling Stones, stworzył na jedną tylko sesję niezwykłą supergrupę, by uhonorować Scotty'ego Moore'a, 72-letniego gitarzystę Elvisa Presley'a. Wyman do studia zaprosił takie tuzy, jak m.in. Paul McCartney i Eric Clapton.

 • Wyman w Kongresowej

  Bill Wyman, były basista The Rolling Stones, jesienią przyjedzie do Polski ze swoim zespołem Rhythm Kings. Muzycy wystąpią w warszawskiej Sali Kongresowej 6 października, promując ostatnią płytę "Just For A Thrill".

 • Bill Wyman znów ze Stonesami w studiu

  Oryginalny basista The Rolling Stones, Bill Wyman, wziął udział w charytatywnym nagraniu wraz z dawnymi kolegami z zespołu.

 • George Harrison z Billem Wymanem

  George Harrison, były gitarzysta zespołu The Beatles, i Bill Wyman, niegdyś basista The Rolling Stones, połączą swoje siły. Efekt ich współpracy będzie można usłyszeć już 23 kwietnia, gdy ukaże się podwójny album Wymana i jego grupy The Rhythm Kings, roboczo zatytułowany "Double Bill".

 • "Fałszerze" z The Rolling Stones

  Zaskakujące wyznanie byłego basisty legendarnego zespołu!

 • Odbył się pogrzeb Peaches Geldof

  Supermodelka Kate Moss, były basista Rolling Stonesów Bill Wyman oraz księżna Yorku Sarah Ferguson to niektórzy z celebrytów, którzy w poniedziałek, 21 kwietnia, wzięli udział w pogrzebie Peaches Geldof.

 • Bill Wyman odzyskał gitarę

  Aż 38 lat musiał czekać Bill Wyman, kiedyś basista legendarnej formacji The Rolling Stones, na to, aby wróciła do niego jego gitara basowa Vox. Skradziono mu ją w Nowej Zelandii w 1966 roku.

 • Bill Wyman zachęca do latania

  Brytyjskie linie lotnicze, przeżywające poważne kłopoty od czasu zamachów terrorystycznych na Nowy Jork i Waszyngton, znalazły niespodziewanego sojusznika. Jest nim Bill Wyman, były gitarzysta basowy The Rolling Stones, od kilku lat stojący na czele własnego projektu The Rhythm Kings.

Wideo na temat: bill wyman muzyk
 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...

 • Piąta władza

  Julian Assange (Benedict Cumberbatch) i Daniel Domscheit-Berg (Daniel Brühl) rozpoczynają działalność w internetowym podziemiu jako obserwatorzy światowego establishmentu. Projektują serwis, który umożliwia użytkownikom publikację ściśle tajnych danych, rzucając światło na pilnie strzeżone tajemnice rządów i międzynarodowych korporacji. W krótkim czasie ujawniają więcej szokujących faktów, niż tradycyjne media w ciągu wielu lat. Sytuacja zagęszcza się, gdy Assange i Berg zyskują dostęp do...