• Informacje na temat:

  billy bob thornton córka

Artykuły na temat: billy bob thornton córka
 • Angelina Jolie i Billy Bob Thronton, jedna z najsłynniejszych ostatnio aktorskich par w Hollywood, może być skazana na rozłąkę aż do świąt Bożego Narodzenia. A wszystko z powodu strachu aktora przed lataniem.

 • Córka aktora winna śmierci dziecka

  Córka Billy'ego Boba Thorntona, Amanda Brumfield, została oskarżona o spowodowanie śmierci dziecka, które znajdowało się pod jej opieką. Kobieta od jakiegoś czasu nie utrzymywała kontaktów ze swoim ojcem.

 • Jolie i Thornton wzięli cichy ślub

  Angelina Jolie, tegoroczna laureatka Oscara za rolę w filmie "Girl, Interrupted" ("Przerwana lekcja muzyki"), tryska radością z powodu wyjścia za mąż za hollywoodzkiego aktora Billy'ego Boba Thorntona. Parze udało się utrzymać swój ślub w tajemnicy przed prasą aż do ostatniego momentu.

 • Nie chce się żenić po raz szósty!

  Aktor i producent Billy Bob Thornton ma za sobą pięć nieudanych małżeństw, w tym jedno z gwiazdą Hollywood Angeliną Jolie. Od dziesięciu lat związany jest z makijażystką Connie Angland i nie myśli nawet o ślubie.

 • Berlinale: Uliczne zabawy

  Za nami kolejny dzień festiwalu w Berlinie i kolejne interesujące projekcje. Wysłanniczka INTERIA.PL obejrzała amerykański dramat rodzinny "Jayne Maysfield's Car" w reżyserii Billy'ego Boba Thorntona oraz najnowszy film z Charlize Theron "Kobieta na skraju dojrzałości". W sobotę, 18 lutego, poznamy laureata Złotego Niedźwiedzia.

 • Zobacz to jeszcze raz, Sam

  Weekend zapowiada się chłodny i deszczowy, idealny więc na spędzenie go przed telewizorem. Sobotnio-niedzielna ramówka obfituje w filmy o najróżniejszej tematyce i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Wideo na temat: billy bob thornton córka
 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

 • Sędzia

  Film opowiada historię adwokata Hanka Palmera (Robert Downey Jr.) powracającego w rodzinne strony na pogrzeb matki. Na miejscu dowiaduje się, że jedynym podejrzanym w sprawie zabójstwa kobiety jest jej mąż — miejscowy sędzia (Robert Duvall). Hank musi poradzić sobie z wieloletnią rozłąką z rodziną i dystansem emocjonalnym, a także stoi przed trudnym zadaniem dotarcia do prawdy i poznania prawdziwego przebiegu wydarzeń.