• Informacje na temat:

  billy bob thornton muzyk

Artykuły na temat: billy bob thornton muzyk
 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Animowany Billy Bob Thornton

  Aktor i reżyser Billy Bob Thornton ("Armageddon", "All The Pretty Horses"), prywatnie mąż Angeliny Jolie, prowadzi końcowe negocjacje dotyczące swego udziału w przygotowywanej właśnie nowej serii telewizyjnej. Thornton ma być współscenarzystą i współproducentem animowanego serial u "Red Hot Tomatoes". Użyczy także głosu głównemu bohaterowi opowieści.

 • Styx i Billy Bob Thornton

  Amerykańska grupa rockowa Styx sięgnęła po utwór Beatlesów "I Am The Walrus". W teledysku do tej piosenki w niewielkiej roli pojawił się dobry znajomy muzyków Styx, aktor reżyser, a także wokalista Billy Bob Thornton ("To właśnie miłość").

 • Przyjaciele ku pamięci Warrena Zevona

  Bruce Springsteen, Bob Dylan, Ry Cooder, Jackson Browne i grupa The Pixies wystąpią na płycie w hołdzie Warrenovi Zevonowi, amerykańskiemu muzykowi i kompozytorowi, który zmarł we wrześniu 2003 roku na raka płuc. Tuż przed śmiercią ukończył prace nad albumem "The Wind", na którym gościnnie pojawili się wspomniani "Boss" Springsteen i Browne.