• Informacje na temat:

  billy boyd

Artykuły na temat: billy boyd
 • "Hobbit" czy "Władca Pierścieni"? Wybieramy najlepszą piosenkę

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" kończy trylogię Petera Jacksona. Z tej okazji przypominamy najważniejsze piosenki towarzyszące przygodom bohaterom w jego filmach "Władca Pierścieni" i "Hobbit" (w sumie sześć tytułów, które na ekranach kin pojawiały się w latach 2001-03 i 2012-14).

 • "Pan i władca" powróci?

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Billy Boyd (trylogia "Władca Pierścieni" ), który zagrał u boku Russella Crowe'a i Paula Bettany'ego w przeboju Petera Weira "Pan i władca: Na krańcu świata" zdradził, że przygotowywany jest sequel opowieści.

 • Guns N' Roses: Buckethead na płycie Viggo Mortensena

  Viggo Mortensen, amerykański aktor, którego znamy doskonale z "Władcy pierścieni", jest z zamiłowania muzykiem. Niebawem przygotuje swoją kolejną solową płytę, a do współpracy zaprosił między innymi Bucketheada, gitarzystę obecnego wcielenia Guns N' Roses.

 • Licytacja "Władcy pierścieni"

  Filmowe pamiątki z planu filmu "Drużyna pierścienia" Petera Jacksona, pierwszej części filmowej adaptacji trylogii Tolkiena, zostaną zlicytowane w Internecie. Wśród przedmiotów przeznaczonych do sprzedaży są między innymi zdjęcia z autografami gwiazd filmu.

 • Chucky znowu atakuje!

  Znany filmowiec John Waters, autor kultowych pozycji "Lakier do włosów" i "Mondo Trasho", oraz popularny raper Redman, wystąpią w filmie "Seed of Chucky". Będzie to piąta część niezwykle popularnej serii o przygodach zabójcy, uwięzionego dzięki magicznym zaklęciom voodoo w ciele małej lalki o imieniu Chucky.

 • "Powrot Króla" w Wellington

  Podczas uroczystej premiery filmu "Władcy Pierścieni: Dwie Wieże" , która kilka dni temu odbyła się w nowozelandzkim mieście Wellington, jego reżyser Peter Jackson zapowiedział oficjalnie, iż dołoży wszelkich starań, by właśnie w tym mieście odbyła się także pierwsza światowa prezentacja "Powrotu Króla", ostatniej części tolkienowskiej trylogii. Mieszkańcy Wellington przyjęli zapowiedź reżysera z entuzjazmem.

 • "Władca Pierścieni" na Blu-ray

  9 kwietnia na sklepowe półki po raz pierwszy w formacie Bly-ray trafi trylogia "Władcy Pierścieni".

 • Limitowany "Władca pierścieni"

  Po raz pierwszy - kinowa i rozszerzona wersja filmu na jednej płycie! Nowy materiał zza kulis filmu - unikalne dodatki odsłaniające historię powstania najwspanialszego filmu przygodowego wszech czasów!

 • Ogłoszono nominacje do Empire Awards

  Film "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" dominuje w liczbie nominacji do nagród Empire Awards, przyznawanych przez znany brytyjski magazyn branżowy. Na swych ulubieńców głosują czytelnicy "Empire" wybierając najlepsze filmy i aktorów. "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" nominowany jest w ośmiu kategoriach.

 • "Władca Pierścieni" na Blu-ray

  9 kwietnia na sklepowe półki po raz pierwszy w formacie Bly-ray trafi trylogia "Władcy Pierścieni". Fani ekranizacji cyklu Tolkiena otrzymają aż 7 godzin dodatków specjalnych.

Wideo na temat: billy boyd
 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.