• Informacje na temat:

  billy connolly komik

Artykuły na temat: billy connolly komik
 • Komicy wszech czasów

  Peter Cook ( "Czarny książę" ), legendarny nieżyjący już brytyjski komik, został uznany przez kolegów z branży z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych za najwybitniejszego artystę komediowego wszech czasów. Na podium znaleźli się także John Cleese ( "Sens życia według Monty Pythona" ) i Woody Allen ( "Klątwa skorpiona" ).

 • Annie Lennox: Honorowy doktorat

  Za swoje osiągnięcia i inspiracje dla studentów muzyki Annie Lennox otrzyma na początku lipca honorowy doktorat Royal Scottish Academy Of Music And Drama. Obok byłej wokalistki Eurythmics wyróżnieni zostaną również popularny szkocki aktor, komik, muzyk i prezenter Billy Connolly oraz Ian Green, szefujący wytwórni Greentrax, wydającej przede wszystkim muzykę celtycką i szkocką.

 • Dustin Hoffman: Film dla swojej żony

  "Wszystko zawdzięczam swojej żonie"- mówi aktor Dustin Hoffman. Dzięki niej po 50 latach kariery aktorskiej gwiazdor stanął po drugiej stronie kamery i wyreżyserował budzący zachwyt światowej krytyki "Kwartet".

 • Niewidomi i nieobliczalni

  Nowy film Andrzeja Jakimowskiego - opowiadający o dwójce dorosłych niewidomych "Imagine" oraz francuska komedia "Nieobliczalni", której bohaterami jest dwójka paryskich policjantów, to dwie z sześciu produkcji, które trafiają w piątek na ekrany kin.