• Informacje na temat:

  billy corgan muzyk

Artykuły na temat: billy corgan muzyk
 • On też związał się z młodszą

  Frontman zespołu The Smashing Pumpkins - 43-letni Billy Corgan - potwierdził, że spotyka się z australijską gwiazdą - 25-letnią Jessiką Origliasso . Muzyk jest przekonany, że jest ona dla niego idealną partnerką.

 • The Smashing Pumpkins: Nowa płyta "Monuments To An Elegy" w grudniu

  Dobre wieści dla fanów twórczości Billy'ego Corgana.

 • Aktor z "Chirurgów" pozywa wokalistę Smashing Pumpkins

  Billy Corgan, gitarzysta i wokalista amerykańskiej grupy rockowej Smashing Pumpkins, został pozwany przez Erica Dane, aktora znanego z serialu "Chirurdzy". Jak twierdzi aktor - drzewo z posesji muzyka niemal zabiło jego żonę podczas wichury.

 • Billy Corgan: Solowa płyta

  Billy Corgan, były wokalista grup Smashing Pumpkins i Zwan, przygotowuje solową płytę. Album, firmowany jego nazwiskiem, powstanie przy udziale gości, którzy jednak nie będą mieli wpływu na kwestie artystyczne, zarezerwowane wyłącznie dla lidera całego przedsięwzięcia.

 • Recenzja Billy Corgan "AEGEA": Odkurzone odkurzacze

  Lider The Smashing Pumpkins zapowiada na przyszły rok aż dwa longplaye formacji. Czas oczekiwania umila (?) nam solową płytą eksperymentalną, która brzmi, jakby sąsiad odkurzał.

 • Nauczyciel Billy Corgan

  Billy Corgan, były lider grup Smashing Pumpkins i Zwan, pracuje obecnie nad debiutancką płytą solową, ale jednocześnie pomaga w nagraniu nowego albumu pochodzącej ze stanu Michigan formacji Taproot. Jej członkowie uważają go za świetnego nauczyciela.

 • Stanął przed Kongresem

  Billy Corgan, lider zespołu The Smashing Pumpkins, przedstawił Kongresowi własną opinię na temat nowego prawa dotyczącego tantiem za prezentowanie piosenek w radio .

 • Corgan kontra Britney Spears

  Billy Corgan, wokalista amerykańskiej grupy Smashing Pumpkins, jest kolejnym muzykiem, który otwarcie skrytykował Britney Spears. Jego zdaniem fani popularnej nastolatki są karmieni muzyczną papką.

 • "Dzisiejsze gwiazdy to pozerzy"

  Billy Corgan z zespołu Smashing Pumpkins nisko ocenia współczesne gwiazdy muzyki.

 • Billy Corgan poetą

  Billy Corgan, lider amerykańskich grup Smashing Pumpkins i Zwan, objawi wkrótce nowe oblicze. Muzyk wystąpi z multimedialnym programem poetyckim w Art Institute w Chicago. Będzie to zarazem początek promocji tomu poezji autorstwa wokalisty.

Wideo na temat: billy corgan muzyk
 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.