• Informacje na temat:

  billy idol dzieci

Artykuły na temat: billy idol dzieci
 • Fajnie być dzieckiem gwiazdy?

  Myślicie, że fajnie być dzieckiem gwiazdy? To prawda, łatwo przekonać starych, by puścili cię na koncert, ale pod innymi względami dzieci słynnych muzyków nie mają lekko.

 • Ryan Gosling: Przystojny psychopata

  Choć Ryan Gosling grywa różne role, najczęściej kojarzy się go z tematyką mroczną i trudną. Taki też jest jego debiut reżyserski, który zostanie pokazany w jednej z sekcji na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • "Glee": Rewolucyjne karaoke

  18 lutego polska wersja kanału Fox rozpocznie emisję niezwykle popularnego w USA muzycznego serialu "Glee". Równolegle w sprzedaży pojawi się u nas płyta z piosenkami, które można usłyszeć w odcinkach pierwszej serii. Z tej okazji nad fenomenem "Glee" warto się pochylić.

 • Peter Fonda pozywa znany dom mody

  Domenico Dolce i Stefano Gabbana znów w opałach. Tym razem bez zgody Petera Fondy wykorzystali jego wizerunek z filmu "Easy Rider" na serii T-shirtów. Aktor dochodzi swoich praw w sądzie.

 • Metalowe święta: Graj, aż spadną ci bombki!

  O ponurej perspektywie śpiewania w niebie przez całą wieczność pisał już Mark Twain w "Listach z Ziemi". "Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli" - twierdził z kolei św. Augustyn. Bogobojność nie leży w naturze metalowca. Wyjątkiem pozostają święta.

 • "Eurowizją się nie martwimy"

  W lipcu 2006 roku do sklepów trafił drugi album polsko-rosyjskiego tria Ivan i Delfin zatytułowany "Dwa żywioły". Grupa przed wydaniem płyty nie miała najlepszej passy, głównie z powodu niezakwalifikowania się do finału Konkursu Piosenki Eurowizja w Kijowie w 2005 roku. Jednak Ivan i Delfin nie przejęli się porażką, a płytą "Dwa żywioły" w opinii Ivana Komarenki, Wojtka "Olo" Olszewskiego i Łukasza Lazera, rozpoczynają nowy etap w historii formacji. Z okazji premiery albumu Emilia Chmielińska...