• Informacje na temat:

  billy murray

Artykuły na temat: billy murray
 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów 2015!

  ...w miniserialu lub filmie telewizyjnym: Martin Freeman ("Fargo") Woody Harrelson ("Detektyw") Matthew McConaughey ("Detektyw") Mark Ruffalo ("Odruch serca") Billy Bob Thornton ("Fargo") Najlepsza aktorka(...)") Najlepszy aktor drugoplanowy: Matt Bomer ("Odruch serca") Alan Cumming ("Żona idealna") Colin Hanks ("Fargo") Bill Murray ("Oliver Kitteridge") Jon Voight ("Ray Donovan")

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Bill Murray ponownie Garfieldem

  Bill Murray ( "Między słowami" , "Kawa i papierosy" ) jest w trakcie rozmów dotyczących użyczenia głosu Garfieldowi w drugiej części hitu studia 20th Century Fox, "Garfield 2".

 • Billy Bob Thornton złym Mikołajem

  Billy Bob Thornton ( "Człowiek, którego nie było" , "Czekając na wyrok" ) najprawdopodobniej zagra główną rolę w komedii "Bad Santa", nad którą pracuje Terry Zwigoff ( "Ghost World" ). Producentami wykonawczymi filmu będą bracia Joel i Ethan Coenowie.

 • Amerykańscy krytycy honorują

  Komediodramat "American Splendor" otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu 2003 roku od Amerykańskiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych (National Society of Film Critics - NSFC). Bill Murray, występujący w filmie "Między słowami" , został ogłoszony najlepszym aktorem, zaś laur dla najlepszej aktorki powędrował w ręce Charlize Theron za kreację seryjnej morderczyni Aileen Wuornos w obrazie

 • Najbardziej erotyczne pary

  Grupa angielskich naukowców ogłosiła, że opracowała wzór, według którego można sprawdzić, jak wiele erotycznej "chemii" emanuje z ekranowych bohaterów. Po wyliczeniach okazało się, że rekordzistami są Meg Ryan i Billy Crystal, a do ideału wiele brakuje Kate Winslet i Leonardo DiCaprio.

 • "Nie jestem zbyt zabawnym kolesiem"

  Jeśli istnieje w świecie muzyki rockowej synonim niezawodnego basisty, to z pewnością jest nim Neil Murray. Ten urodzony w Szkocji muzyk z podziwu godną konsekwencją piął się po szczeblach kariery(...) była dobrą okazją dla Lesława Dutkowskiego do porozmawiania z Neilem Murray'em.

 • Video, DVD: "Podwodne życie ze Stevem Zissou"

  W środę, w ostatni dzień sierpnia 2005 roku, do sprzedaży oraz wypożyczalni trafia zabawny film Wesa Andersona "Podwodne życie ze Stevem Zissou" . Tego nakręconego w doborowej obsadzie filmu nie powstydziłby się sam Tim Burton.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Akademia Prasy Międzynarodowej (International Press Academy - IPA) ujawniła tytuły filmów, które mają szansę na zdobycie przyznawanych przez tę organizację nagród - Złotych Satelitów. Zwycięzca w kategorii "Najlepszy film dramatyczny" zostanie wyłoniony z grona siedmiu nominowanych tytułów, wśród których znalazły się m.in. "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , "Pan i władca: Na krańcu świata" , "Rzeka tajemnic" , "Ostatni samuraj" oraz "Nasza Ameryka" .

 • "Powrót Króla" triumfuje w Sieci

  "Władca Pierścieni: Powrót Króla" Petera Jacksona otrzymał aż 11 nominacji do nagród Stowarzyszenia Internetowych Krytyków Filmowych (Online Film Critics Society - OFCS). Tolkienowska adaptacja ma szanse na uzyskanie nagród m.in. dla najlepszego filmu, reżysera i scenariusza adaptowanego. Doceniono także drugoplanowe role Seana Astina i Andy'ego Serkisa, którzy u Jacksona zagrali Sama Gamgee i Golluma.

Wideo na temat: billy murray
 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • Egzorcyzmy Dorothy Mills

  Wkrótce po śmierci synka, psychiatra Jane Morton, spotyka na swojej drodze zawodowej wyjątkowo trudny przypadek. Dorothy Mills, piętnastolatka z małej irlandzkiej wyspy, oskarżona zostaje o usiłowanie zabójstwa pozostającego pod jej opieką dziecka. Na miejscu zdarzenia Jane spotyka żyjącą w ciągłym lęku, nawiedzaną przez widmo i wrogą wobec obcych małą społeczność. Społeczność, która skrywa przerażający sekret? Mieszkańcy wierzą, że Dorothy posiada dostęp do mocy działających poza sferą,...

 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...