• Informacje na temat:

  billy thornton, bob plotki

Artykuły na temat: billy thornton, bob plotki
 • Dlaczego Jolie się rozwiodła?

  Wiadomo już, dlaczego Angelina Jolie odeszła od Billy'ego Boba Thorntona. Była żona aktora, Melissa deBin-Parish, donosi, że powód był prosty: Billy nie chciał mieć dzieci.

 • Angelina Jolie, amerykańska aktorka i laureatka Oskara za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki", chętnie zdradza intymne szczegóły swego małżeństwa z Billym Bobem Thorntonem. Ostatnio wyznała, że wraz z gwiazdorem filmu "Armageddon" prawie nie opuszcza sypialni i że oboje nie panują nad swoimi żądzami.

 • Nie chce się żenić po raz szósty!

  Aktor i producent Billy Bob Thornton ma za sobą pięć nieudanych małżeństw, w tym jedno z gwiazdą Hollywood Angeliną Jolie. Od dziesięciu lat związany jest z makijażystką Connie Angland i nie myśli nawet o ślubie.

 • Pitt i Jolie: Ślub na strzelnicy?

  Brad Pitt w ramach prezentu ślubnego urządził dla swojej przyszłej żony, Angeliny Jolie, strzelnicę. Jak zapewnił, nie szczędził pieniędzy, a wszystko kosztowało go również wiele pracy i zaangażowania.

 • Brad Pitt planuje afrykańskie wesele

  Brad Pitt (42 l., "Babel" ) i Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) planują pobrać się jeszcze w tym roku w wiosce nieopodal Johannesburga w Republice Południowej Afryki. Według doniesień agencji prasowych ma to być o wiele skromniejsza od włoskiego wesela Toma Cruise'a i Katie Holmes uroczystość.

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  Sława i bogactwo nikogo nie uwolnią od rozterek. Także hollywoodzkim gwiazdom nie jest obcy strach przed ciemnością albo podróżą samolotem. Są jednak również i takie sławy, które obawiają się nawet wieszaków, starych mebli albo masła orzechowego.

Wideo na temat: billy thornton, bob plotki
 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

 • Sędzia

  Film opowiada historię adwokata Hanka Palmera (Robert Downey Jr.) powracającego w rodzinne strony na pogrzeb matki. Na miejscu dowiaduje się, że jedynym podejrzanym w sprawie zabójstwa kobiety jest jej mąż — miejscowy sędzia (Robert Duvall). Hank musi poradzić sobie z wieloletnią rozłąką z rodziną i dystansem emocjonalnym, a także stoi przed trudnym zadaniem dotarcia do prawdy i poznania prawdziwego przebiegu wydarzeń.