• Informacje na temat:

  billy zane reżyser

Artykuły na temat: billy zane reżyser
 • Billy Zane w "Silver City"

  Billy Zane ( "Fantom" , "Titanic", "Fanatyk" ) dołączył do obsady filmu "Silver City". Obraz jest dramatem kryminalnym z podtekstami politycznymi. Autor scenariusza i reżyser John Sayles ("Tajemnica Roan Inish", "Na granicy" ) rozpoczął już zdjęcia do projektu.

 • Najgorszy reżyser świata

  Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być jednym z najbardziej znanych reżyserów świata? Możliwości są dwie: albo kręcimy filmy typu trylogia "Władca Pierścieni" , albo kupujemy licencję na tworzenie filmów opartych o scenariusze gier i robimy z nich najgorsze filmowe chłamy.

 • Superman ma przeciwnika?

  Mimo ostatnich, bardzo niepomyślnych, wiadomości, jakie nadchodziły z planu realizacji filmu "Supeman 5", jego producenci nie poddają się i intensywnie poszukują wykonawców, którzy zagraliby w nim. Po niepowodzeniach ze znalezieniem aktora, który wcieliłby się główną postać, realizatorzy rozpoczęli poszukiwania przeciwnika Supermana, Lexa Luthora.

 • Avril Lavigne w świecie komiksów ("Rock N Roll" - teledysk)

  "Rock N Roll" to singel z nadchodzącego albumu Avril Lavigne, drugi po "Here's to Never Growing Up". Do sieci trafił już teledysk do tej piosenki.

 • W sobotę 29 lipca zakończył się XXII Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Moskwie, którego zwycięzcą został Krzysztof Zanussi. Jego film "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową" został uznany, przez międzynarodowe jury pod przewodnictwem greckiego filmowca Theo Angelopulosa, za najlepszy obraz festiwalu i zdobył główną nagrodę Złotego Świętego Jerzego.

 • Wraca do kin 15 lat po premierze

  Uhonorowany 11 Oscarami "Titanic" Jamesa Camerona wraca po piętnastu latach do kin. Tym razem będzie prezentowany w wersji 3D, która wchodzi na ekrany w 100. rocznicę zatonięcia słynnego statku. Do polskich kin film trafi w piątek, 13 kwietnia.

 • Zabójczy Gary Oldman

  Gary Oldman ( "Piąty element" , "Hannibal" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) gra jedną z głównych ról w filmie "Dead Fish". Obraz jest czarną komedią, a angielski aktor wciela się w postać płatnego mordercy. Zdjęcia do projektu rozpoczęły się kilka dni temu.

 • "Dirty Dancing" znaczy wirujący seks

  25 lat temu na ekranach amerykańskich kin zadebiutował "Dirty Dancing" - taneczny hit lat 80. z rolami Patricka Swayze i Jennifer Gray. Polscy widzowie oglądali film Emile Ardolino pod tytułem "Wirujący seks".

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?