• Informacje na temat:

  bing crosby aktor

Artykuły na temat: bing crosby aktor
 • G. Rush: Piraci powrócą

  Geoffrey Rush ( "Frida" , "Zakochany Szekspir" ) oświadczył ostatnio, że zdecydowanie chce uczestniczyć w realizacji kolejnych części "Piratów z Karaibów: Klątwy Czarnej Perły" . Odtwarzający rolę kapitana Barbossy w filmie Gore Verbinskiego ( "The Ring" ) aktor widzi przed serią świetlaną przyszłość.

 • Piosenkarz Tony Martin nie żyje

  W wieku 98 lat zmarł amerykański piosenkarz i aktor Tony Martin (nie mylić z Brytyjczykiem Tonym Martinem, byłym wokalistą Black Sabbath), który karierę rozpoczął w latach 20. XX wieku.

 • Clooney, Pitt i Damon znowu razem

  George Clooney, Brad Pitt i Matt Damon. po sukcesie filmów "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" i "Ocean's Twelve: Dogrywka" , ponownie spotkają się na planie. Aktorzy wystąpią w nowej wersji komedii kryminalnej z 1964 roku, "Robin And The 7 Hoods".

 • Hollywood wspomina Boba Hope'a

  Po odejściu Boba Hope'a, który zmarł w niedzielę, 27 lipca, w "Fabryce Snów" zapanowała żałoba. Współpracownicy komika dzielą się wspomnieniami z różnych okresów jego kariery. Na koniec sierpnia zaplanowano już specjalne uroczystości żałobne z udziałem rodziny, przyjaciół i członków społeczności przemysłu rozrywkowego.

Wideo na temat: bing crosby aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...