• Informacje na temat:

  binoche juliette sponsoring

Artykuły na temat: binoche juliette sponsoring
 • Gwiazdy na premierze "Sponsoringu"

  Joanna Kulig, czyli Wika Bura ze "Szpilek na Giewoncie", i Juliette Binoche, zdobywczyni Oscara za rolę w "Angielskim pacjencie", zagrały razem w najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej. W poniedziałek obie aktorki uświetniły swoją obecnością uroczystą premierę "Sponsoringu".

 • Joanna Kulig: Najtrudniejszy był '"Sponsornig"

  Gwiazda serialu "O mnie się nie martw", Joanna Kulig, przyznała, że najtrudniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze był występ u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring".

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Amerykanie, którzy zachwycają się nominowanym do trzech Oscarów filmem Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna" i grającą w nim główną rolę Joanną Kulig, już kilka lat temu zwrócili uwagę na utalentowaną aktorkę znad Wisły. Po amerykańskich premierach filmów "Kobieta z piątej dzielnicy" (Joanna zagrała w nim u boku Ethana Hawke i Kristin Scott Thomas) i "Sponsoring" (partnerowała w nim Juliette Binoche...

 • "Body/Ciało": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", który za kilka dni zostanie pokazany w konkursie głównym Berlinale 2015.

 • Kulig wyrusza na podbój Korei

  ...-letnią aktorkę, o której głośno stało się za sprawą doskonałej kreacji u boku Juliette Binoche w "Sponsoringu", w tym roku widzowie, oprócz polskiego filmu "Nieulotne", mogli już oglądać(...) w Korei Południowej? "Pierwszy asystent reżyserki widział mnie w filmie 'Sponsoring' i bardzo mu się spodobałam. Przyszło zaproszenie na casting. Nie mogłam lecieć, bo miałam wtedy koncert w Lublinie...

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało"

  5 lutego w Berlinie rozpoczyna się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy, Złotego Niedźwiedzia, ubiega się w tym roku 19 filmów. Polskę reprezentuje "Body/Ciało" - najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej, autorki głośnych i wielokrotnie nagrodzonych na świecie "33 scen z życia", "Sponsoringu" i "W imię...".

 • Gwiazdy na pokazie "Pamiętnika pani Hanki"

  Joanna Kulig, którą dzięki roli, jaką zagrała u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej, poznał cały świat, nie bez przyczyny nazywana jest nadzieją polskiego kina. 31-letnia Joanna ma już na swoim koncie nagrodę za rolę drugoplanową przyznaną przez jury Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Orła - najważniejszą polską nagrodę filmową. O tym, że jest nie...

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale i jest drugim z rzędu, po głośnym "W imię...", obrazem reżyserki, który będzie reprezentował nasz kraj w walce o prestiżowego Złotego Niedźwiedzia.

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało": Obraz współczesnej Polski

  Małgorzata Szumowska, reżyserka walczącego o Złotego Niedźwiedzia na Berlinale 2015 filmu "Body/Ciało", w rozmowie z Interią opowiada, jak jednocześnie nakręcić czarną komedię o Polsce i uniwersalną historię ludzkich bolączek.

 • Juliette Binoche odwiedzi Polskę!

  Juliette Binoche uświetni swoją obecnością polską premierę filmu "Sponsoring" Małgośki Szumowskiej. Artystka przyjedzie do Warszawy 6 lutego.