• Informacje na temat:

  binoche w polsce

Artykuły na temat: binoche w polsce
 • Oczarowana Paryżem

  Magda Waligórska, znana z roli Wioletki w "Ranczu", uczestniczyła w zdjęciach próbnych w Paryżu do angielskiego filmu "Zero". Mimo że aktorka przegrała z rodaczką Karoliną Porcari (Anita z "Barw szczęścia"), pobyt w stolicy Francji uważa za niezapomniany. Szczególnie dlatego, że miała okazję poznać samą Juliette Binoche.

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało": Obraz współczesnej Polski

  Małgorzata Szumowska, reżyserka walczącego o Złotego Niedźwiedzia na Berlinale 2015 filmu "Body/Ciało", w rozmowie z Interią opowiada, jak jednocześnie nakręcić czarną komedię o Polsce i uniwersalną historię ludzkich bolączek.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Amerykanie, którzy zachwycają się nominowanym do trzech Oscarów filmem Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna" i grającą w nim główną rolę Joanną Kulig, już kilka lat temu zwrócili uwagę na utalentowaną aktorkę znad Wisły. Po amerykańskich premierach filmów "Kobieta z piątej dzielnicy" (Joanna zagrała w nim u boku Ethana Hawke i Kristin Scott Thomas) i "Sponsoring" (partnerowała w nim Juliette Binoche...

 • Joanna Kulig niczego się nie boi

  Kariera Joanny Kulig wciąż się rozwija, wkrótce zobaczymy ją w kontynuacji komediowego serialu i zagranicznej produkcji. Ale na tym jej plany się nie kończą...

 • Joanna Kulig: Zaskakująca przeszłość aktorki

  Moore, która osobiście jej pogratulowała zaraz po premierze filmu, Juliette Binoche napisała: "Tak bardzo się cieszę, widząc cię w Cannes! Uwielbiam cię! Jesteś światłem", nie wyłączając...

 • "Body/Ciało": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", który za kilka dni zostanie pokazany w konkursie głównym Berlinale 2015.

 • Gwiazdy na pokazie "Pamiętnika pani Hanki"

  Joanna Kulig, którą dzięki roli, jaką zagrała u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej, poznał cały świat, nie bez przyczyny nazywana jest nadzieją polskiego kina. 31-letnia Joanna ma już na swoim koncie nagrodę za rolę drugoplanową przyznaną przez jury Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Orła - najważniejszą polską nagrodę filmową. O tym, że jest nie...

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało"

  5 lutego w Berlinie rozpoczyna się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy, Złotego Niedźwiedzia, ubiega się w tym roku 19 filmów. Polskę reprezentuje "Body/Ciało" - najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej, autorki głośnych i wielokrotnie nagrodzonych na świecie "33 scen z życia", "Sponsoringu" i "W imię...".

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale i jest drugim z rzędu, po głośnym "W imię...", obrazem reżyserki, który będzie reprezentował nasz kraj w walce o prestiżowego Złotego Niedźwiedzia.

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

Zdjęcia na temat: binoche w polsce
 • Juliette Binoche w Polsce!
 • Juliette Binoche w Polsce!
 • Juliette Binoche w Polsce!
Wideo na temat: binoche w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...