• Informacje na temat:

  biseksualny

Artykuły na temat: biseksualny
 • Brad Pitt jest biseksualny?!

  Jakiś czas temu jeden z amerykańskich tabloidów doniósł, że Tom Cruise oraz John Travolta ukrywają swoją prawdziwą orientację seksualną. Gazeta przekonywała, że aktorzy nawet mieli ze sobą romans! Teraz podobne doniesienia ukazały się na temat Brada Pitta. "Star Magazin", powołując się na zaufane źródło, informuje, że aktor jest biseksualny! Ponoć od lat regularnie sypia z mężczyznami...

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Cate Blanchett jest biseksualna?!

  Cate Blanchett (45 l.) nie zaprzeczyła, gdy dziennikarka spytała ją o kontakty intymne z kobietami.

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

 • Kristen Stewart jest biseksualna!

  Kristen Stewart (24 l.) po rozstaniu z Robertem Pattinsonem (27 l.) znalazła szczęście u boku kogoś innego. Ponoć jest teraz w związku ze swoją przyjaciółką!

 • Biseksualny "Aleksander"

  Oliver Stone ( "Urodzeni mordercy" , "JFK" , "Pluton" ) zostanie być może pozwany do sądu przez greckich prawników. Grekom nie podoba się fakt, że w filmie "Aleksander" wielki wódz macedoński, ich bohater narodowy, został przedstawiony jako biseksualista.

 • Majstrak: Jestem biseksualna!

  25-letnia Joanna Majstrak, znana głównie z tego, że była dziewczyną Edwarda Linde Lubaszenko, nie daje o sobie zapomnieć...

 • Michelle Rodriguez jest biseksualna

  Aktorka Michelle Rodriguez zabrała głos w sprawie swej orientacji seksualnej przyznając się do biseksualnych preferencji. "Lubię i tak, i tak" - ujawniła gwiazda.

 • Tatuś okaże się biseksualny

  W serialu "Usta Usta" gościnnie wystąpi 66-letni dziś Jerzy Zelnik, który wcieli się w postać Mariana Dawidzkiego, ojca Adama (Paweł Wilczak).

 • Anna Paquin: Jestem biseksualna

  Gwiazda serial u "Czysta krew" i odtwórczyni tytułowej roli w "Dzieciach Ireny Sendlerowej" - kanadyjska aktorka Anna Paquin - oświadczyła, że jest biseksualistką.

Zdjęcia na temat: biseksualny
Wideo na temat: biseksualny
 • Julia Kamińska wspiera gejów i lesbijki

  Julia Kamińska nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce dyskryminowane. Zdaniem aktorki osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe często boją się wyjść z ukrycia i otwarcie mówić o swojej orientacji, bo konsekwencją może być nagonka społeczna, ogromna fala hejtu, a nawet przemoc fizyczna.

 • Berlin Calling

  Tragikomedia o berlińskiej scenie techno. Gwiazda muzyki elektronicznej DJ Ickarus wraca po wyczerpującej międzynarodowej trasie do Berlina, gdzie próbuje ukończyć nowy album. Wspiera go jego agentka, a zarazem dziewczyna - biseksualna Mathilde. Jednak wszystkie plany Ickarusa rujnuje jego słabość do narkotyków. Po zażyciu wybitnie toksycznej pigułki znany DJ trafia do domu wariatów. Czy muzyka pomoże mu wyjść na prostą? Berlin wzywa! W roli Ickarusa ikona berlińskiego techno - Paul...

Dyskusje na temat: biseksualny