• Informacje na temat:

  bitwa na głosy 2 kto

Artykuły na temat: bitwa na głosy 2 kto
 • Jacek Kurski: kto chciał się go pozbyć? "Fakt" zdradza szczegóły nieudanego "puczu"

  Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał. We wtorek 2 sierpnia Krzysztof Czabański, prezes Rady Mediów Narodowy, poinformował, że Jacek Kurski został odwołany ze stanowiska szefa TVP. Dodał, że wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na nowego prezesa, a jego wyniki poznamy w połowie października. Pojawiły się głosy, że do tego czasu posadę obejmie Małgorzata Raczyńska. Sprawa była niemalże pewna...

 • "Bitwa na głosy": Kto odpadnie tym razem?

  W sobotę (2 kwietnia) w piątej odsłonie telewizyjnego show "Bitwa na głosy" będzie filmowo, rhythm'n'bluesowo, klubowo i - jak zapowiadają twórcy programu - może nawet spadnie deszcz.

 • Kupicha odpadnie z "Bitwy na głosy"?

  ...9 kwietnia w "Bitwie na Głosy" po raz ostatni gościli bracia Golec wraz ze swoim chórem. Decyzją widzów pożegnali się z programem, a na placu boju pozostały już tylko cztery zespoły. Bukmacherzy polskiej firmy Star-Typ Sport (STS) jednoznacznie wskazują, że w najbliższym odcinku z widowiskiem pożegna się Piotr Kupicha i jego team.

 • "Bitwa na głosy": Koniec przygody Juli

  W przyszłym tygodniu w "Bitwie na głosy" nie zobaczymy zespołu Juli. "Skończyła się wspaniała przygoda" - komentowała przegraną wokalistka.

 • Michał Wiśniewski i "mały Smoleńsk"

  Po porażce w "Bitwie na głosy" Michał Wiśniewski zamieścił wpis na blogu, w którym - jak zwykle - wykazał się właściwym dla siebie taktem i subtelnością.

 • "Bitwa na głosy": Wszystko już wiadomo?

  Halina Mlynkova powalczy o piąte z rzędu (!) zwycięstwo w kolejnym odcinku "Bitwy na głosy".

 • Do kogo pofruną Złote Kaczki?

  Jeszcze tylko przez kilka dni można typować kandydatów na zwycięzców tegorocznych Złotych Kaczek - jednych z najstarszych nagród filmowych w Polsce. Kto ma największe szanse na zdobycie tego zaszczytnego trofeum?

 • "Bitwa na głosy": Hołd dla zmarłej

  W kolejnym odcinku "Bitwy na głosy" z programem pożegnała się drużyna Natalii Kukulskiej. Najwięcej emocji wzbudził występ zespołu Edyty Górniak, który był hołdem dla zmarłej niedawno Whitney Houston.

 • Ryszard Rynkowski pomaga cicho i bez rozgłosu!

  ..., żeby o pomaganiu mówili inni. On po prostu... wyłączył telefon! Tym razem jednak Ryszard Rynkowski telefonu nie wyłączył. Trzy lata temu wokalista był jednym z uczestników programu "Bitwa na głosy(...) się, żeby to muzyka mówiła za niego. Wiele osób uważa go nawet za ponuraka. On sam twierdzi, że ten, kto dobrze go zna, wie, że prywatnie zupełnie taki nie jest. Ta opinia na jego temat wynika po...

 • "Bitwa na głosy": Gwiazdy komentują swoje występy

  Michał Wiśniewski, choć odpadł z "Bitwy na głosy", nie ma zamiaru rozstawać się ze swoim zespołem. Zobaczcie, co jeszcze powiedziały nam gwiazdy programu po sobotnich występach!