• Informacje na temat:

  bitwa na głosy cieszyn

Artykuły na temat: bitwa na głosy cieszyn
 • Halina Mlynkova w "Bitwie na głosy"

  Znamy kolejną gwiazdę wiosennego programu TVP 2 "Bitwa na głosy". Oprócz Urszuli Dudziak i Michała Wiśniewskiego muzycznych talentów szukać będzie Halina Mlynkowa .

 • "Bitwa na głosy": Żegnamy Lublin

  Poznaliśmy pierwszego przegranego telewizyjnego show "Bitwa na głosy". Z programem pożegnał się Krzysztof Cugowski i jego zespół z Lublina. Zwycięzcą została natomiast grupa Haliny Mlynkowej, która tryumfowała już tydzień wcześniej. W głosowaniu telewidzów pozycję 2. zajął zespół braci Golców, a 3. miejsce zespół Piotra Kupichy.

 • Halina Mlynkova

  ..." , w którym zajęła 11. miejsce. Tańczyła z Robertem Rowińskim. Cztery lata później została liderką drużyny z Cieszyna w pierwszej edycji programu " Bitwa na głosy" . Grupa zajęła wówczas 3 miejsce...

 • "Bitwa na głosy": Wzruszona Ula

  Z impetem wystartowała "Bitwa na głosy" - nowy muzyczny program TVP2. Dzięki głosom widzów bezpieczne miejsce w trzecim odcinku zapewniła sobie wokalna drużyna Urszuli Dudziak.

 • Problemy w związku Mlynkovej?

  Kłopoty ze znalezieniem wolnego czasu zaczęły się, gdy Halina (34 l.) otrzymała propozycję udziału w programie "Bitwa na głosy". Wokalistka spędzała całe tygodnie w rodzinnym Cieszynie, gdzie przygotowywała swoją grupę do sobotnich występów. Dla rodziny mogła znaleźć chwilę jedynie w niedziele. Jak informuje tygodnik "Rewia", para nie spędziła razem nawet ferii zimowych. Łukasz Nowicki wyjechał...

 • "Bitwa na głosy": Spodnie im spadały

  Halina Mlynkova wygrała już trzeci z rzędu odcinek "Bitwy na głosy". Tym razem pokazali się bliźniacy Tomek i Romek, którzy wykonali partie solowe.

 • "Bitwa na głosy": Poprzebierane gwiazdy. Kulisy spotu TVP

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć, jak powstawał efektowny spot promujący program "Bitwa na głosy". Gwiazdy tego nowego muzycznego show przeniosły się w czasy starożytnego Rzymu.

 • "Bitwa na głosy": Dziś poznamy pierwszego finalistę!

  W przedświątecznym odcinku programu "Bitwa na głosy" nikt nie odpadnie. Poznamy za to zespół, który znajdzie się w wielkim finale.

 • "Bitwa na głosy": Ulubienica Wojciecha Jagielskiego

  Występująca w cieszyńskim zespole Kasia Materna od początku jest faworytką Wojciecha Jagielskiego, jurora "Bitwy na głosy".

 • "Bitwa na głosy": Bracia Golcowie zapraszają do Milówki!

  Czy Milówka będzie miała szansę w starciu z takimi metropoliami jak Warszawa czy Łódź? Paweł i Łukasz Golec uważają, że tak! W weekend bliźniacy będą wybierać członków swojego zespołu do programu TVP - "Bitwa na głosy".

Wideo na temat: bitwa na głosy cieszyn
 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.