• Informacje na temat:

  bitwa na głosy dzisiaj

Artykuły na temat: bitwa na głosy dzisiaj
 • Małgorzata Kożuchowska: Dlaczego Jan Englert nie ma do niej serca?

  ...czasie w programie "Bitwa na głosy". Mimo wszystko dzisiaj w teatrze mówi się, że dla aktorki nie ma roli. Nie ma jej kto poprowadzić, jak we wcześniejszych latach. Jan Englert uważa, że decyzja...

 • "Bitwa na głosy": Poprzebierane gwiazdy. Kulisy spotu TVP

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć, jak powstawał efektowny spot promujący program "Bitwa na głosy". Gwiazdy tego nowego muzycznego show przeniosły się w czasy starożytnego Rzymu.

 • Ryszard Rynkowski pomaga cicho i bez rozgłosu!

  ..., żeby o pomaganiu mówili inni. On po prostu... wyłączył telefon! Tym razem jednak Ryszard Rynkowski telefonu nie wyłączył. Trzy lata temu wokalista był jednym z uczestników programu "Bitwa na głosy(...) z zespołem Kamila Bednarka. Dzisiaj jednak nie wspomnienia sprzed lat są najważniejsze, ale pomoc Paulinie. Dziewczyna bowiem w lipcu ubiegłego roku dowiedziała się, że ma nowotwór mózgu. Groziła jej...

 • "Bitwa na głosy": Krytykowana Jula wygrywa

  Pomimo krytyki jurorów, zespół otrzymał Juli najwięcej głosów w drugim odcinku "Bitwy na głosy" i tym samym zapewnił sobie bezpieczny udział w kolejnym odcinku show.

 • Obchodzi 33. urodziny

  ...występu w charakterze jurorki w programie "Bitwa na głosy", wciąż gra w "Barwach szczęścia" i w teatrze, ma też nadzieję, że uda się jej wreszcie nagrać własną płytę ze swoimi ulubionymi piosenkami(...) jedna z topowych polskich gwiazd. Kiedyś, gdy stawiała swoje pierwsze kroki w zawodzie aktorki, nie przypuszczała, że zdobędzie uznanie i popularność, jaką cieszy się dzisiaj. - Byłam szarą myszką...

 • "Bitwa na głosy" już bez Rubika

  Tym razem z "Bitwy na głosy" odpadła drużyna Piotra Rubika. "Daliśmy z siebie wszystko i jestem z nich bardzo dumny" - powiedział o swoim zespole pomimo przegranej kompozytor.

 • „Edyta za swoje porażki wini innych”

  Tygodnik "Gwiazdy" dowiedział się, że atmosfera wśród współpracowników diwy jest ostatnio bardzo napięta. Słaba sprzedaż krążka "My", porażka w "Bitwie na głosy", wstrzymana ze względu na słabą(...) kochała, dzisiaj nienawidzi. Czy jej obecny ukochany powinien się bać? Jak myślicie, doniesienia tabloidu są mocno przesadzone, czy diwa faktycznie ma aż tak trudny charakter?

 • "Bitwa na głosy" już bez Edyty Górniak!

  Tym razem z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Edyty Górniak. Natomiast bezkonkurencyjna jest drużyna Ryszarda Rynkowskiego, która po raz kolejny zdobyła największą ilość głosów.

 • Hoffman uratował Urbańską?

  ...decyzja o udziale w programie "Bitwa na głosy". Jej zadaniem będzie skompletowanie zespołu muzycznego złożonego z osób pochodzących z jej rodzinnego miasta, czyli Warszawy. Będzie musiała także pomóc(...) tysięcy złotych - opowiada jej znajoma. Dzisiaj pani Natasza otwarcie mówi, że nie musi brać wszystkich propozycji, może pozwalać sobie na dokonywanie wyborów. A te, choć trudne, to ostatnio wydają...

 • Rusza "Bitwa na głosy"! Gwiazdy stają do walki

  Natasza Urbańska zna sporo tricków, Michał Wiśniewski wybrał lepszych od siebie, a Urszula Dudziak będzie walczyć z ogólnonarodową głuchotą. Gwiazdy stają do walki o względy telewidzów.

Wideo na temat: bitwa na głosy dzisiaj
 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.