• Informacje na temat:

  bitwa na głosy kulisy

Artykuły na temat: bitwa na głosy kulisy
 • Oświadczyny w "Bitwie na głosy"

  W ostatnim odcinku show "Bitwa na głosy" miała miejsce niecodzienna sytuacja. Jedna z uczestniczek programu została narzeczoną.

 • "Bitwa na głosy": Poprzebierane gwiazdy. Kulisy spotu TVP

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć, jak powstawał efektowny spot promujący program "Bitwa na głosy". Gwiazdy tego nowego muzycznego show przeniosły się w czasy starożytnego Rzymu.

 • Kupicha odpadnie z "Bitwy na głosy"?

  ...9 kwietnia w "Bitwie na Głosy" po raz ostatni gościli bracia Golec wraz ze swoim chórem. Decyzją widzów pożegnali się z programem, a na placu boju pozostały już tylko cztery zespoły. Bukmacherzy polskiej firmy Star-Typ Sport (STS) jednoznacznie wskazują, że w najbliższym odcinku z widowiskiem pożegna się Piotr Kupicha i jego team.

 • "Bitwa na głosy": Zobacz kulisy castingów!

  W premierowym odcinku "Bitwy na głosy" poznaliśmy cztery z ośmiu startujących w programie zespołów: wokalną reprezentację Warszawy pod wodzą Nataszy Urbańskiej, ekipę z Zielonej Góry z Urszulą Dudziak na czele oraz drużyny Michała Wiśniewskiego (Łódź) i Piotra Kupichy (Katowice). Nasi wysłannicy towarzyszyli gwiazdom "Bitwy..." podczas zimowych przesłuchań. Oto, co udało nam się podejrzeć!

 • Szapołowska rezygnuje z "Bitwy na głosy"?!

  Szapołowska już ogłosiła, że kolejną sobotę także ma zaplanowaną. To bardzo nie spodobało się producentom show. Niewykluczone, że podziękują jej za współpracę... Zobacz kulisy "Bitwy na głosy"!(...)Wybór Grażyny Szapołowskiej (58 l.) na jurora "Bitwy na głosy" nie był strzałem w dziesiątkę. Aktorka zawiodła oczekiwania producentów, którzy oczekiwali od niej kontrowersyjnych ocen i wypowiedzi...

 • "Bitwa na głosy": Wzruszona Ula

  Z impetem wystartowała "Bitwa na głosy" - nowy muzyczny program TVP2. Dzięki głosom widzów bezpieczne miejsce w trzecim odcinku zapewniła sobie wokalna drużyna Urszuli Dudziak.

 • Jacek Kurski: kto chciał się go pozbyć? "Fakt" zdradza szczegóły nieudanego "puczu"

  Jacek Kurski (50 l.) nadal jest prezesem TVP, choć jeszcze niedawno wiele wskazywało, że zwolni zajmowane przez siebie stanowisko. Teraz jeden z tabloidów odkrywa kulisy całej nieudanego „puczu” na szefa Telewizji. O co tak naprawdę poszło?

 • "Bitwa na głosy": Poznaj gwiazdy!

  Poznaliśmy nazwiska wszystkich gwiazd, które wraz z wybranymi przez siebie zespołami wokalnymi rywalizować będą w nowym muzycznym show TVP2 - "Bitwa na głosy".

 • Szapołowska nie przyszła na swój spektakl!

  Dyrektor Teatru Narodowego do samego końca nie zdawał sobie sprawy, że Grażyna Szapołowska , zamiast zagrać w przedstawieniu, zasiądzie w loży show TVP 2 "Bitwa na głosy"...

 • "Bitwa na głosy": Natasza pojawi się z mężem

  Nataszy Urbańskiej na castingu do programu "Bitwa na głosy" będzie towarzyszył mąż - Janusz Józefowicz. Razem wybiorą 16-osobową drużynę, która będzie reprezentować Warszawę.

Wideo na temat: bitwa na głosy kulisy
 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.