• Informacje na temat:

  bitwa na głosy oglądalność

Artykuły na temat: bitwa na głosy oglądalność
 • Piasek zarobi 350 tys. zł w "Bitwie na głosy"?

  Po dobrych wynikach dwóch poprzednich edycji program TVP2 "Bitwa na głosy" powróci jesienią na antenę Dwójki. Jednym z trenerów ma być podobno Andrzej Piaseczny (41 l.).

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • Zamachowski wyleci z teatru przez Monikę!?

  ...w zupełnie innym kierunku. Najpierw Zbyszek spróbował swych sił w "Bitwie na głosy", w którym próbował udawać eksperta od śpiewania. Z marnym skutkiem. Nie dało mu to jednak do myślenia i nadal przy(...) sprawdza się idealnie, spadająca oglądalność świadczy nieco inaczej, ale może to tylko chwilowe. Jednak zmiana stylu Zbyszka na bardziej luzacki i komercyjny nie przypadła do gustu władzom Teatru...

 • "Bitwa na głosy" wciąż traci

  Po słabym początku "Mam talent" i "Must Be The Music" łapią wiatr w żagle. Z muzycznych show tradycyjnie najsłabiej wypada "Bitwa na głosy", która jako jedyna traci widzów.

 • Kozyra odmówił przez Górniak

  ..."Na żywo" donosi, że znany z talentów negocjacyjnych juror "Mam talent!" dostał niezwykle lukratywną ofertę od producentów dwójkowej "Bitwy na głosy". Według informacji tygodnika, kusili go gażą(...) w szalonym tempie podniesie jego oglądalność. Niestety, nic z tego - Robert zostaje wierny tvn-owskiemu "Mam talent!".

 • "Bitwa na głosy": Odrobią milion "w plecy"?

  Czy "Herosi" naszej estrady i element nieobliczalności w postaci Tomasza "Titusa" Pukackiego z Acid Drinkers uratują dramatycznie tonącą oglądalność "Bitwy na głosy"? W sobotę (8 września) rusza trzeci sezon show.

 • "Bitwa na głosy" pokonała "X Factora"

  Ostatnia prosta w wykonaniu "Bitwy na głosy" wyglądała imponująco - finał muzycznego show TVP2 zaliczył największy skok oglądalności, przebijając konkurencyjnego "X Factora"!

 • "Bitwa na głosy" kontra "X-Factor"

  W miniony weekend ruszyły w polskich stacjach trzy nowe muzyczne show - co ciekawe, wszystkie zanotowały całkiem dobrą, porównywalną oglądalność.

 • "Bitwa na głosy" lepsza od "Tylko muzyki"

  Po raz trzeci z rzędu najchętniej oglądanym muzycznym programem weekendu okazał się "X Factor". Tym razem jednak zaraz za nim znalazła się "Bitwa na głosy", a nie jak miało to miejsce do tej pory - "Must be the music. Tylko muzyka".

 • Sukces "Bitwy na głosy"!

  Bardzo zaskakujący weekend, jeśli chodzi o liczbę widzów poszczególnych muzycznych show. Znacznie spadła oglądalność zarówno programu "X Factor", jak i "Must be the music. Tylko muzyka". W porównaniu do zeszłego tygodnia zyskała jedynie "Bitwa na głosy".