• Informacje na temat:

  bitwa na głosy scenariusz

Artykuły na temat: bitwa na głosy scenariusz
 • "Dzwony wojny": Nowy serial TVP i BBC na rocznicę I wojny światowej

  ...scenariusza? - Jednym z moich materiałów wyjściowych był serial dokumentalny pod tytułem "Forgotten Voices" (Zapomniane głosy). To, czym mnie tak zafascynował, był brak wojennych klisz, banałów. To było(...) setną rocznicę I wojny, po prostu - ten scenariusz musiał być inny. Tym, co łączy wszystkie filmy tego gatunku, jest to, że zawsze są jacyś "źli" i jacyś "dobrzy" - ja chciałem od tego schematu odejść...

 • "Bitwa na głosy": Zobacz kulisy castingów!

  W premierowym odcinku "Bitwy na głosy" poznaliśmy cztery z ośmiu startujących w programie zespołów: wokalną reprezentację Warszawy pod wodzą Nataszy Urbańskiej, ekipę z Zielonej Góry z Urszulą Dudziak na czele oraz drużyny Michała Wiśniewskiego (Łódź) i Piotra Kupichy (Katowice). Nasi wysłannicy towarzyszyli gwiazdom "Bitwy..." podczas zimowych przesłuchań. Oto, co udało nam się podejrzeć!

 • Wręczono Złote Maliny

  W sobotę, 26 lutego, na dzień przez ceremonią wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, w Los Angeles przyznano Złote Maliny - wyróżnienia honorujące najgorsze dokonania kinematograficzne minionego roku. Za najgorszych aktorów uznano między innymi zdobywczynię Oscara Halle Berry, amerykańskiego prezydenta George'a W. Busha oraz piosenkarkę Britney Spears. Film "Kobieta-kot" uznano za najgorszy, jaki powstał w ubiegłym roku. Była to jubileuszowa, 25. edycja wręczenia nagród.

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.