• Informacje na temat:

  bitwa na głosy szapołowska

Artykuły na temat: bitwa na głosy szapołowska
 • Grażyna Szapołowska odbuduje karierę? Dostała szansę!

  Przez lata raczej stroniła od seriali, ale najwyraźniej Grażyna Szapołowska (65 l.) uznała, że najwyższy czas zmienić zdanie.

 • "The Voice of Poland": Byli żołnierze walczą w ringu

  W programie "The Voice of Poland" zakończył się etap bitew w ringu.

 • Grażyna Szapołowska nie może Englertowi tego zapomnieć!

  Grażyna Szapołowska bitwę z Janem Englertem (75 l.) przegrała, ale wojnę zamierza wygrać...

 • Szapołowska zwolniona!

  Grażyna Szapołowska straciła pracę w Teatrze Narodowym. "Rozstaliśmy się z panią Grażyną" - powiedział Jan Englert. Szapołowska wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zapowiada w nim, że skieruje sprawę do sądu.

 • Beata Ścibakówna chce odbudować więzi z Grażyną Szapołowską

  ...dyscyplinarnie Grażynę za niestawienie się na przedstawieniu "Tango". Aktorka nie pojawiła się w teatrze ponieważ miała inne zobowiązania. Brała udział w programie "Bitwa na głosy", w którym była jurorką(...)Kiedyś potrafiły godzinami rozmawiać w teatralnym bufecie. Wszyscy w Teatrze Narodowym wiedzieli, że Beata Ścibakówna i Grażyna Szapołowska są sobie bardzo bliskie. To była prawdziwa przyjaźń, której...

 • Grażyna Szapołowska zwolniona z powodu "Bitwy na głosy"

  Dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie Jan Englert zapowiedział, że rozwiąże umowę z Grażyną Szapołowska. Aktorka nie pojawiła się w sobotę, 9 kwietnia, na premierze spektaklu, w którym miała występować. Wybrała udział w jury programu "Bitwa na głosy". "To jest jawne przekroczenie regulaminu" - denerwuje się Englert.

 • Szapołowska przegrała z Grycanką

  Grażyna Szapołowska jeszcze długo będzie wspominać incydent w jednej z warszawskich restauracji...

 • "Bitwa na głosy": Golcowie faworytami?!

  Grażyna Szapołowska liczyła na góralski folk, a tymczasem bracia Golcowie i ich drużyna zaprezentowali w "Bitwie na głosy" rockowy klasyk - "Satisfaction" grupy The Rolling Stones.

 • Szapołowska: Tęsknię za Englertem

  Grażyna Szapołowska (59 l.) wyznaje, że źle znosi toczący się między nią a Janem Englertem proces.

 • "Bitwa na głosy": Żegnamy Lublin

  Poznaliśmy pierwszego przegranego telewizyjnego show "Bitwa na głosy". Z programem pożegnał się Krzysztof Cugowski i jego zespół z Lublina. Zwycięzcą została natomiast grupa Haliny Mlynkowej, która tryumfowała już tydzień wcześniej. W głosowaniu telewidzów pozycję 2. zajął zespół braci Golców, a 3. miejsce zespół Piotra Kupichy.

Zdjęcia na temat: bitwa na głosy szapołowska
Wideo na temat: bitwa na głosy szapołowska
 • Urbański i Szapołowska w "Bitwie na głosy"

  Prowadzącym show TVP "Bitwa na głosy" został Hubert Urbański. W jury programu zasiądą Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska i Wojciech Jagielski. "Bitwa na głosy" zadebiutuje na antenie TVP2 5 marca

Dyskusje na temat: bitwa na głosy szapołowska
 • Re: Wojna gwiazd!

  i No jak Englert jest "nijakim aktorem...." to gratuluję smaku i gustu ! A ja uważam, że pani Grażyna Szapołowska słusznie wytoczyła proces. Pan Jan Englert - jak dla mnie nijaki aktor, bez iskry i intrygującego wyglądu - posunął się za daleko, niczym skupiony na se snob. Przykre. A ja uważam że postąpił słusznie,bo przez udziały w takich programach jak Bitwa na głosy psuje się wizerunek