• Informacje na temat:

  bitwa na głosy zakończenie

Artykuły na temat: bitwa na głosy zakończenie
 • Węgorzewska krytykuje Górniak

  W "Bitwie na głosy" iskrzy! Alicja Węgorzewska (43 l.) za kulisami krytykuje Edytę Górniak (39 l.). Ta skarży się produkcji na koleżankę.

 • Z "Bitwy na głosy" do "Barw szczęścia"

  Na zakończenie serialu "Barwy szczęścia" pojawia się piosenka "Dzwonię do ciebie". Kim jest wykonujący ją Mariusz Urbaniak?

 • "Outlander": 10 seriali na długi weekend

  ..., którzy słyszy głosy zamordowanych osób. W rozwiązaniu zagadki ich śmierci pomaga mu Jackie Stevenson. W rolach głównych w tym bardzo sprawnie zrealizowanym kryminale występują Stellan Skarsgard...

 • Mariusz Urbaniak dzwoni do ciebie

  Znany z "Bitwy na głosy" (MezoTeam) wokalista Mariusz Urbaniak zaprezentował swój debiutancki teledysk "Dzwonię do ciebie".

 • Szapołowska: Tęsknię za Englertem

  Przypomnijmy, że ponad rok temu aktorka została dyscyplinarnie zwolniona z Teatru Narodowego po tym, jak bez zgody przełożonego nie przyszła na spektakl, bo wolała wziąć udział w atrakcyjnym z finansowego punktu widzenia nagraniu dwójkowego show "Bitwa na Głosy". Niedługo potem media obiegła wiadomość, że gwiazda uznała to działanie za bezprawne i zdecydowała się pozwać dyrektora instytucji Jana...

 • Halina Mlynkova: Mój letarg trwał 7 lat

  Halina Mlynkova przerywa stagnację i odkrywa, że wcale nie jest taką spokojną kobietą, jak jej się wydawało. Wokalistkę odwiedziliśmy na planie teledysku do singla "Kobieta z moich snów".

 • Ewa Farna

  ...wystąpiła w trzeciej edycji programu TVP „Bitwa na głosy” jako trenerka drużyny z Sosnowca. Ostatecznie zajęła 2. miejsce.

 • Gwiazdy znów szukają talentów

  Po raz kolejny na parkiecie i na scenie złożone z gwiazd składy jurorskie poszukiwać będą nowych talentów!

 • TVP nie chce Urbańskiego

  Transfer Urbańskiego (45 l.) z TVN do TVP był wydarzeniem sezonu. Prezenter od razu dostał do poprowadzenia jeden z najważniejszych programów Dwójki - "Bitwę na głosy" - i wydawało się, że władze stacji zrobią wszystko, by twarz Huberta zaczęła kojarzyć się widzom z telewizją publiczną. Tymczasem, jak informuje "Fakt", po zakończeniu "Bitwy..." prezenter nie otrzymuje żadnych nowych propozycji...

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

Wideo na temat: bitwa na głosy zakończenie
 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.