• Informacje na temat:

  bitwa na głosy zielinska

Artykuły na temat: bitwa na głosy zielinska
 • Zielińska w "Bitwie na głosy"

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", odchodzi z programu "Kocham Cię Polsko". Już od września zasiądzie w jury "Bitwy na głosy"!

 • "Bitwa na głosy": Pamiętacie Monikę Urlik?

  Pierwszym zespołem, który pożegnał się z programem "Bitwa na głosy", została drużyna Roberta Gawlińskiego. A telewidzom przypomniała się znana z "The Voice Of Poland" Monika Urlik, która była jedną z gwiazd drużyna Nergala.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska zasiądzie w fotelu... jurora

  ...... jurorki. Przypomnijmy, że zasiadała w fotelu jurora w 3. edycji programu "Bitwa na głosy" i okazała się bardzo srogim, ale też bardzo sprawiedliwym sędzią. Jak Katarzyna Zielińska oceni uczestników...

 • Kasia Zielińska się zaręczyła

  ...aktorki wszystko zresztą układa się po jej myśli. Jesienią znajdzie się w jury "Bitwy na głosy". Serial "Barwy szczęścia", w którym gra jedną z głównych ról, zwiększył liczbę emisję do pięciu razy(...) głosy", a w niedzielę w "Kocham Cię, Polsko!".

 • Jaką jurorką będzie Kasia Zielińska?

  Do jurorskiego składu "Bitwy na głosy" dołączyła Katarzyna Zielińska. Gwiazda opowiada o tym, w jaki sposób będzie oceniać uczestników programu i na czym polega jej przepis na sukces.

 • Kasia Zielińska pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym!

  ...znajdzie się w jury "Bitwy na głosy". Serial "Barwy szczęścia", w którym gra jedną z głównych ról, zwiększył liczbę emisję do pięciu razy w tygodniu. A to oznacza, że w nowym sezonie Katarzyna Zielińska będzie obecna na antenie TVP 2 przez siedem dni w tygodniu! Od poniedziałku do piątku w "Barwach szczęścia", w sobotę w "Bitwie na głosy", a w niedzielę w "Kocham Cię, Polsko!".

 • Kasia Zielińska stanęła na głowie!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", kiedyś stawała na głowie, by zdobyć upragnioną rolę! Teraz staje na głowie wyłącznie dla... przyjemności. W show "Bitwa na głosy" udowodniła, że potrafi zachować równowagę w każdej pozycji.

 • Szapołowska rezygnuje z "Bitwy na głosy"?!

  Wybór Grażyny Szapołowskiej (58 l.) na jurora "Bitwy na głosy" nie był strzałem w dziesiątkę. Aktorka zawiodła oczekiwania producentów, którzy oczekiwali od niej kontrowersyjnych ocen i wypowiedzi(...) zobaczymy jej w "Bitwie na głosy". Jest troje kandydatów na jej miejsce: Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i Robert Janowski. Czy to tylko jednorazowa nieobecność aktorki? Wygląda na to, że nie. Podobno...

 • Ciągle chce próbować czegoś nowego

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", nigdy nie bała się wyzwań. Od kilku tygodni ocenia uczestników telewizyjnej "Bitwy na głosy" i świetnie się sprawdza w roli jurorki.

 • Jaką będzie jurorką?

  Do jurorskiego składu "Bitwy na głosy" dołączyła Katarzyna Zielińska. Gwiazda opowiada o tym, w jaki sposób będzie oceniać uczestników programu i na czym polega jej przepis na sukces.

Wideo na temat: bitwa na głosy zielinska
 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.