• Informacje na temat:

  bitwa o dom finał

Artykuły na temat: bitwa o dom finał
 • Kinga Rusin wyjeżdża z Polski!

  Była żona Tomka Lisa nadal ma mocną pozycję w TVN, choć konkurentek ciągle przybywa. Taka walka o stołki na pewno może bardzo zmęczyć. Najbliższe tygodnie będą więc dla Kingi niezwykle pracowite, ale dziennikarka nie zamierza odpuszczać. "Dziennikarka poprowadzi - już trzeci raz z rzędu - finał jednego z flagowych programów TVN  'Bitwa o dom'. Natomiast 1 czerwca wraz z Bogusławem Linda będą...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Powrót wielkich bohaterów

  SPOILER! Wreszcie są! Ulubione seriale wróciły do telewizji, a ich bohaterowie do naszych domów. Poznajemy ich nowe perypetie, wzloty i upadki. Uradowani myślimy sobie: "Super! Będziemy znowu mogli się wzruszać i ekscytować nowymi fabułami wymyślonymi przez amerykańskich scenarzystów". Czy słusznie? Naszym skromnym zdaniem: "Nie". Przekonajcie się dlaczego.

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • Halina Mlynkova znalazła u jego boku szczęście. Jednak nie było im łatwo!

  ...wtedy menedżerem Ewy Farnej (25 l.). "Gdy Ewa doszła do finału programu ‘Bitwa na głosy’, poproszono ją, by zaprosiła kogoś, z kim chciałaby wystąpić. Podpowiedziałem jej, żeby skontaktowała się(...). "Piotrek chodzi do szkoły w Pradze, więc tam mam dom, bo dla mnie dom jest tam, gdzie jest rodzina! Ale nie opuściłam Polski! Nadal gram tu koncerty, przyjeżdżam też prywatnie, by spotkać się...

 • Rusin w finale "Bitwy o dom"

  W najbliższą niedzielę, 30 czerwca, odbędzie się finał pierwszej edycji reality-show telewizji TVN "Bitwa o dom". Program poprowadzi Kinga Rusin, a widzowie w SMS-owym głosowaniu wybiorą zwycięzcę. TVN zapowiada już drugą edycję show.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...inspekcję przeciwpożarową u Sobolewskiej. ODC. 2712 Nadchodzi dzień finału wadlewskiego konkursu piękności. Emilka stara się storpedować to wydarzenie, ale nieoczekiwanie jej koleżanki chcą w nim(...) Jolenta, domniemana córka króla z nieprawego łoża. ODC.86 Polski monarcha chce dokończyć dzieło ojca - pragnie zdobyć Wschowę. Wcześniej jednak uczestniczy w uroczystościach pogrzebowych przyjaciela...

 • "Bitwa na głosy" bitwą pokoleń?

  W sobotę (10 listopada) wokalne zespoły Ewy Farnej i Andrzeja Piasecznego powalczą o zwycięstwo w trzeciej edycji "Bitwy na głosy".

 • "Dynastia": Alexis – pierwsza serialowa modliszka

  ..., serialowy Blake, był zawsze bardziej powściągliwy w stosunku do mnie. Zżył się z Lindą, którą często wspierał w trudnych momentach. Nigdy nie odwiedziłam Johna czy Lindy w ich domach, chociaż sama...

 • Polacy nie mają gustu? Szczera do bólu...

  Jurorzy drugiej edycji "Bitwy o dom" w całym kraju szukali rodzin, które najładniej i najbardziej praktycznie zaprojektują i urządzą mieszkanie. Stanie się ono potem ich własnością. Rywalizacja jest zacięta. Program prowadzą Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski i Małgorzata Rozenek.