• Informacje na temat:

  bitwa pod wiedniem

Artykuły na temat: bitwa pod wiedniem
 • ​Prosto z Hollywood na premierę "Bitwy pod Wiedniem"

  Na uroczystą premierę filmu "Bitwa pod Wiedniem" Alicja Bachleda-Curuś, którą z pewnością wszyscy pamiętają z roli Ani Bochenek z "Na dobre i na złe", przyleciała prosto z Hollywood.

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Olbrychski walczy pod Wiedniem

  W Rumunii rozpoczęły się zdjęcia do superprodukcji "Bitwa pod Wiedniem". W obsadzie filmu, realizowanego w koprodukcji włosko-polsko-tureckiej, znajdą się Alicja Bachleda-Curuś, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn i Borys Szyc. Premiera - w 2012 roku.

 • "Bitwa pod Wiedniem": Obelgi zebrane

  "Podjąłem decyzję: dla dobra własnego i spokoju swoich bliskich nie pójdę na 'Bitwę pod Wiedniem'! Po 'Bitwie warszawskiej' do dzisiaj mam kaca" - napisał na Twitterze krytyk filmowy Tomasz Raczek. Inni recenzenci nie mieli tego luksusu. Efekt? Mamy murowanego kandydata do tytułu najgorszego filmu roku!

 • Wojtek Mecwaldowski nie do poznania

  Na premierze filmu "Bitwa pod Wiedniem" Wojtek Mecwaldowski (32 l.) zaskoczył wszystkich. Jak wam się podoba jego nowy wizerunek?

 • Afera wokół "Bitwy pod Wiedniem"

  Od kilku dni w internecie aż huczy z powodu wpadek, jakie zauważono w trailerze filmu "Bitwa pod Wiedniem". Bitwa rozegrała się w 1683 roku, a na ekranie pojawia się... krzyż pontyfikalny Jana Pawła II oraz współczesne godło Polski z orłem, który patrzy w inną stronę niż powinien.

 • "M jak miłość": Alicja Bachleda-Curuś wzięła ślub z... Mikołajem Roznerskim! Mamy zdjęcia!

  ...(m.in. "Sommerstrum", "Trade" i "Ondine") oraz w międzynarodowej superprodukcji "Bitwa pod Wiedniem" Renzo Martinellego. Premiera komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" Kingi Lewińskiej(...) z ukochaną zamierza kupić dom, umowa kupna nieruchomości czeka właściwie tylko na podpisanie, ale Tomasz nieoczekiwanie wpada w panikę... W dodatku na jego drodze pojawia się zjawiskowa Monika (Joanna...

 • "Bitwa pod Wiedniem" to film przygodowy

  Ten film nie powinien być określany jako historyczny, lecz jako "przygodowy, nakierowany na dużą oglądalność, na podstawie faktów historycznych" - powiedział w poniedziałek producent "Bitwy pod Wiedniem" Alessandro Leone. Do kin w Polsce obraz trafi 12 października.

 • Alicja Bachleda-Curuś ma problem. Syn nie chce uczyć się języka polskiego!

  Aktorka znowu króluje na ekranach polskich kin. Po roli księżnej Eleonory Lotaryńskiej w filmie "Bitwa pod Wiedniem" aż cztery lata musiała czekać na kolejne propozycje zawodowe. Ale wreszcie zagrała(...) temu w zabytkowej kamienicy tuż pod Wawelem. Alicja nie kryje w rozmowach z dziennikarzami, że wykorzystuje każdą chwilę, by razem z synem Henrym Tadeuszem (7 l.) nacieszyć się rodzinnymi stronami...

 • "Bitwa pod Wiedniem" w październiku w kinach

  Międzynarodowa produkcja historyczna "Bitwa pod Wiedniem", z udziałem m.in. Alicji Bachledy-Curuś i Borysa Szyca oraz nagrodzonego Oscarem F. Murraya Abrahama, wejdzie do kin w Polsce 12 października - poinformował w piątek dystrybutor tego filmu, Monolith Films.

Zdjęcia na temat: bitwa pod wiedniem
Wideo na temat: bitwa pod wiedniem
 • „Działo się”: Gwiazdy, wydarzenia, plotki

  Mijający tydzień obfitował w premiery filmowe. Zaliczyliśmy „Bitwę pod Wiedniem” w… Warszawie oraz „Obławę” w… Krakowie. Byliśmy także w Teatrze Studio i podglądaliśmy próbę spektaklu „Anna Karenina” z doborową obsadą. Specjalnie dla was przygotowaliśmy także zestaw najświeższych plotek z życia celebrytów.

Dyskusje na temat: bitwa pod wiedniem