• Informacje na temat:

  bitwa roku do obejrzenia

Artykuły na temat: bitwa roku do obejrzenia
 • Borys Szyc został specjalistą od bitew!

  ...- Nie widziałem jeszcze całości filmu "1920. Bitwa Warszawska" - mówi aktor. -Oglądałem natomiast wszystkie sceny ze swoim udziałem, bo - ze względu na to, że jest to film kręcony w technice 3D(...) kina, w słusznym już przecież wieku, robi pierwszy film w 3D w Polsce. Do roli w filmie "1920. Bitwa Warszawska" Borys Szyc fizycznie nie musiał się specjalnie zmieniać, zwłaszcza że konno jeździ od...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Uwaga konkurs!

  Z okazji premiery filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na płytach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D mamy dla Was konkurs, w którym wygrać można między innymi zestaw kina domowego oraz odtwarzacz Blu-ray. Oto szczegóły!

 • "Outlander": 10 seriali na długi weekend

  ...z ośmiu tomów. Pierwszy sezon serii, który był ekranizacją "Obcej" (pierwszego tomu cyklu) przedstawiał historię Claire Randall, brytyjskiej sanitariuszki, która przenosi się w czasie do roku 1743 - prosto w sam środek konfliktu szkocko-brytyjskiego. W serwisie Netflix jest na razie dostępny pierwszy sezon produkcji. Drugi zadebiutował na antenie stacji Straz w kwietniu bieżącego roku...

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • "Blindspot": Premiera w Canal+ Seriale już w listopadzie

  Już 12 listopada (czwartek, godz. 21:00) bieżącego roku Canal+ Seriale rozpocznie emisję amerykańskiego hitu. W Polsce serial będzie wyświetlany jako "Blindspot: Mapa zbrodni".

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" - ostatni rozdział filmowej trylogii Petera Jacksona zrealizowanej na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena - 24 kwietnia ukazuje się na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • "Wikingowie": Sześć najlepszych scen

  ...żal Aslaug (Alyssa Sutherland). IV. Finałowy odcinek pierwszej części czwartego sezonu Ragnar (Travis Fimmel) wrócił w rodzinne strony i, jak przystało na "ojca roku", odpowiednio wita swoich...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Loco Shark: 9 ofert Black Friday, które podbiły internet – sprawdź i przekonaj się, dlaczego!

  ...zostanie wyprzedany w tym roku! Loco Santa Balls to produkt europejski - unikatowe pudełko skrywające 6 bombek choinkowych napełnionych ginem, którego jakość w roku 2019 została nagrodzona złotym...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" : Nareszcie koniec

  I tak domyka się Tolkienowska odyseja Petera Jacksona. Z rozmachem i przytupem. Jednak emocje, jakie towarzyszą finałowi "Hobbita" dalekie są od tych towarzyszących trylogii "Władca pierścieni". To raczej ulga: nareszcie koniec.