• Informacje na temat:

  biust gosi andrzejewicz

Artykuły na temat: biust gosi andrzejewicz
 • Gosia Andrzejewicz ze ściśniętym biustem i Eva Minge na finale Miss Supranational 2017

  .... Polskę w konkursie reprezentowała Paulina Maziarz, która znalazła się w TOP 10 najpiękniejszych kobiet tego konkursu. Na imprezie nie zabrakło celebrytów, pojawiła się m.in. Gośka Andrzejewicz (33 l.) ze ściśniętym biustem i "naturalnie piękna" projektantka Eva Minge (50 l.).

 • Andrzejewicz ośmiesza się (kolejny raz)

  Idolka wczesnoszkolnej młodzieży - Gosia Andrzejewicz (23 l.) postanowiła się ośmieszyć. Jak donosi "Fakt" na nagraniu programu dla stacji muzycznej wokalistka pojawiła się w... zbroi i trzeba przyznać, że było to zdumiewające widowisko.

 • Zbulwersowana Gosia Andrzejewicz

  ..."Coraz więcej kłamstw i zawiści" - pisze zdenerwowana piosenkarka w swoim oświadczeniu, wystosowanym do prasy po tym, jak w "Super Expressie" pojawił się artykuł sugerujący, że Gosia nie nosi bielizny pod kusymi sukienkami.

 • Zapomniane celebrytki na wyborach Mistera Polski 2018! Która wyglądała najgorzej?

  Mister Polski 2018 został wybrany. Okazał się nim 26-letni Tomasz Zarzycki. Cóż, o randze wydarzenia świadczą też zaproszeni gości. Pięknych panów przybyły podziwiać takie "tuzy" show-biznesu jak chociażby Eliza Gwiazda, Baśka Pasek, Wiktoria Sypucińska, najstarsza szafiarka Magdalena Antosiewicz, Gosia Andrzejewicz oraz Paula Tumala, która przynajmniej pokazała obfity silikonowy biust.

 • Nie do wiary! Czy Gosia Andrzejewicz (23 l.) nie nosi majtek? Czy po prostu w pośpiechu zapomniała o włożeniu bielizny? - zastanawia się "Super Express".

 • Gosia prostuje zarzuty

  "Coraz więcej kłamstw i zawiści" - tak rozpoczyna się oświadczenie Gosi Andrzejewicz na teksty pojawiające się w ostatnim czasie w kolorowej prasie. Wokalistka stanowczo stwierdza, że nie zrobiła sobie operacji biustu, ani że chodzi bez majtek.

 • Kuba kpi z dziewictwa Gosi

  Kubę Wojewódzkiego mocno rozbawiło oświadczenie Gosi Andrzejewicz o tym, że wciąż jest dziewicą.

 • Wyskakujące piersi Gosi

  Będą kolejne powody do oburzenia na program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Tym razem widzowie zobaczyli nagie piersi Gosi Andrzejewicz, które "wyskoczyły" z obcisłego kostiumu.

 • Gosia apeluje o głosy

  Ruszyła już ósma edycja europejskiego konkursu Eurodanceweb - rankingu, w którym wybierane są najlepsze utwory muzyki dance z Europy. Polskim kandydatem jest "You Can Dance" , wspólna piosenka DJ Remo i Gosi Andrzejewicz.

 • Wokalistka twierdzi, że media urządziły na nią nagonkę.

Wideo na temat: biust gosi andrzejewicz
 • Weselna polka

  Bohaterowie "Weselnej polki" to kochająca się para: Niemiec Frieder Schulz (Ulmen), porzucający beztroski tryb życia muzyka rockowego, i Polka Gosia Borówka (Maciąg), która niewiele wie o szaleństwach młodości narzeczonego. Frieder wiódł niegdyś szalone rock'n'rollowe życie. Kres pełnej młodzieńczego buntu sielance położyła praca na polskiej prowincji. W ciągu trzech lat pełen luzu Niemiec zamienił się w człowieka dbającego o swój domek, garaż i karierę. Podczas gdy trwają przygotowania do...