• Informacje na temat:

  biust justyny steczkowskiej

Artykuły na temat: biust justyny steczkowskiej
 • Steczkowska z biustem czy bez?

  Magda Steczkowska na imprezie "Twojego Stylu" dzięki odsłaniającej "symboliczny" biust kreacji została dostrzeżona...

 • Piersi Steczkowskiej najsztuczniejsze?!

  Z Justyny Steczkowskiej (37 l.), o której ostatnio nie pisze się zbyt wiele (oprócz tego, że jej nowa płyta sprzedaje się beznadziejnie), tym razem nabija się "Super Express". W zorganizowanym przez gazetę rankingu na najsztuczniejsze piersi show-biznesu biust Jusi podobno wygrywa w przedbiegach. Redaktorzy brukowca są zszokowani wynikami - aż 75% czytelników głosowało na Steczkowską - i dlatego...

 • Co się stało z piersiami Steczkowskiej?

  ..."Biust Justyny zupełnie swawolnie i niezależnie od właścicielki przesunął się w sobie tylko znanym kierunku" - pisze "Fakt".

 • Piersi Joanny Brodzik

  ..."By poznać upodobania kobiety, wystarczy spojrzeć jej w dekolt i stwierdzić, czy biust przypomina gruszkę, czy raczej pomarańczę" - pisze jeden z tabloidów. Piersi Joanny Brodzik (35 l.) to gruszki. Co to oznacza?

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...kolega piosenkarki, raper T-Pain. Kiedy zorientował się, że wyjawił tajemnicę swojej koleżanki, nieco się zmieszał...  Syn Justyny Steczkowskiej wkracza do show-biznesu! Znane nazwisko sprawiło(...) jej biust, a spore rozcięcie sprawiło, że gdy Rodowicz usiadła, pokazała chyba nieco za dużo!Sama gwiazda nic sobie z tego nie robi! "Ponieważ lubię prowokować i bulwersować, robię rzeczy zaskakujące...

 • Gwiazdy walczą z brukowcami

  Od dawna wiadomo, że najpopularniejsze gwiazdy mają ogromne problemy z tabloidami. Często różne nieprawdziwe informacje pojawiające się na łamach brukowców, kończą się pozwami i sprawami w sądzie. Czy dla polskich celebrytów ważne jest, by pisano o nich dobrze, czy po prostu żeby pisano, niezależnie od kontekstu, w jakim się ich stawia?