• Informacje na temat:

  biust katarzyna

Artykuły na temat: biust katarzyna
 • Katarzyna Skrzynecka pokazała ostre zdjęcia! Co za biust!

  Katarzyna Skrzynecka (47 l.) jest lubianą aktorką, która absolutnie nie boi się wyzwań stawianych jej w pracy. Właśnie pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych pikantnymi zdjęciami z planu filmowego!

 • Biust przeszkadza w tańcu

  Już w najbliższa niedzielę Katarzyna Figura zadebiutuje w "Tańcu z gwiazdami". I choć taniec sprawia jej radość, nie ukrywa, że obfity biust nie ułatwia jej zadania na parkiecie.

 • Basia Michalczewska w śmiałej kreacji. Biust na wierzchu!

  ..., podkreślającą jej zgrabne nogi, Katarzyna Lapp-Hetman - turkusową śmiałą kreację z dekoltem do pępka. Czy Michalczewskim udało się pokonać małżeński kryzys? Wszystko na to wygląda... Przypomnijmy, że Barbara...

 • Katarzyna Figura jako Kalina Jędrusik

  28 czerwca na deskach Teatru Polonia Krystyny Jandy odbędzie się premiera monodramu poświęconego Kalinie Jędrusik. W postać legendarnej i tajemniczej postaci polskiej kultury wcieli się Katarzyna Figura.

 • Katarzyna Figura w prześwitującej bluzce na pokazie

  Katarzyna Figura (56 l.) po kilkumiesięcznej nieobecności w końcu wróciła na salony. Aktorka pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego. Na tę okazję wybrała spodnie oraz czarną prześwitującą bluzkę, która wyeksponowała jej biust. Ciekawa stylizacja?

 • Kasia Nova: Piersi czy nogi?

  28-letnia piosenkarka zastanawia się którą część ciała ubezpieczyć w pierwszej kolejności.

 • W Łazienkach Królewskich odbył się Salon Poezji, podczas którego zaprezentowano utwory Jean'a Baptiste’a Racine’a, francuskiego dramaturga i wybitnego przedstawiciela klasycyzmu, w interpretacji Doroty Segdy i Ewy Telegi. Wieczór swoim występem uświetniła aktorka Katarzyna Łochowska, która uwagę zgromadzonych przykuła... ogromnym dekoltem.

 • Cichopek nie chce się rozebrać

  Katarzyna Cichopek non stop dostaje propozycje rozbieranych sesji zdjęciowych do magazynów dla panów. Aktorka uparcie odmawia.

 • Piotr Zelt (48 l.) i jego ukochana, Katarzyna Krawczyk (46 l.), dość często pojawiają się na czerwonym dywanie. Ostatnio wybrali się razem na imprezę producenta czekoladek. Na tę okazję ukochana aktora wybrała kombinezon z odważnym dekoltem, który omal nie odsłonił za dużo. Piotr Zelt nie mógł oderwać wzroku!

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  - Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".

Wideo na temat: biust katarzyna
 • Katarzyna Glinka o nagiej sesji. Dlaczego się na to zdecydowała?

  Dlaczego Katarzyna Glinka (40 l.) wzięła udział w nagiej sesji fotograficznej? - Żeby móc pochwalić się dzieciom i wnukom, że kiedyś się wyglądało całkiem dobrze - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" aktorka. Chciała tez udowodnić, że nie tylko kobiety, które „są obdarzone pięknymi kształtami i obfitym biustem mogą być sexy”. Czy ktoś ją do tego namówił albo miał obiekcje? - Decyzje zawodowe

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

Dyskusje na temat: biust katarzyna
 • Re: "Policjantki i policjanci": Katarzyna Cichopek podpatrzona na planie

  Chciałbym spotkać Kasię Cichopek i dotknąć ją za biust oraz jej tyłek. Podniecasz mnie Kasia. Masturbuje się przy twoich zdjęciach.

 • Re: …lecz kiedy przeszła metamorfozę i zerwa...

  No hipokrytki....Małgosia - jest ambitna..profensjonalna i zawsze przygotowana. O opinię roli w rodzince.pl. należy spytać dzieci...one zawsze prawdę powiedzą. M. Kożuchowska kocha swoją pracę a jej biust prawdziwy jest, to chyba nawet hipokrytki widzą.... a jeśli jej nosek byl jej zmorą, a praca wymagała?...to pewnie reszta Pań by oporem stała????!!!! I nie robi sztucznego medialnego