• Informacje na temat:

  biust mini

Artykuły na temat: biust mini
 • Basia Michalczewska w śmiałej kreacji. Biust na wierzchu!

  ...na spędzenie wieczoru. Żona boksera bawiła się i pozowała do zdjęć z Katarzyną Lapp-Hetman - panie przyciągały uwagę fotoreporterów odsłoniętymi dekoltami. Basia postawiła na srebrną mini...

 • Tajemnicza Doda

  "Zaczął się nowy etap mojego życia, spowodowany co prawda przykrą sytuacją prywatną, o której pewnie będzie już niedługo głośno" - to tajemnicza słowa do fanów, które Doda umieściła na swojej stronie internetowej.

 • Grycan: Nigdy nie założymy dresu

  Uwielbiają wulgarne koturny, lateksowe mini i kiczowate dodatki. Zgodnie podkreślają, że kobiety w dużym rozmiarze mogą być sexy. Czego nigdy nie założą? Dresu!

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

 • Doda rozżalona. W hotelach biorą ją za ekskluzywną panią do towarzystwa

  Celebrytka lubi odważne stroje podkreślające jej kobiecość. Kusa mini, wysokie kozaki i bluzki eksponujące biust - tak prezentuje się na co dzień. Niestety, wielu odbiera ją jako kobietę lekkich obyczajów, o czym gwiazda przekonuje się najczęściej w hotelach, gdzie nie brakuje obcokrajowców. W ostatnim wywiadzie piosenkarka mówi wprost, że często jej wygląd onieśmiela gości. "Już abstrahując...

 • Andriej Konczałowski przyjedzie do Łodzi

  Znakomity rosyjski reżyser Andriej Konczałowski, austriacki reżyser Ulrich Seidl i aktorka Margarethe Tiesel przyjadą do Łodzi na 17. Forum Kina Europejskiego "Cinergia", które odbędzie się w dniach 9-16 listopada.

 • Joanna Kulig o byciu najseksowniejszą aktorką: Lubię się podobać

  ...wygląda na ekranie. "Jak każda kobieta lubię się podobać i jestem wdzięczna naturze za warunki, którymi mnie obdarzyła, ale przecież nie chodzę z biustem na wierzchu" - mówi w wywiadzie dla magazynu "Pani".  Dodaje, że na co dzień nie przywiązuje wagi do wyglądu. Więcej, nawet się nie maluje! "Nie noszę szpilek ani spódniczki mini, wolę sportowy luz. Jednak kiedy trzeba, do roli, którą gram, lub...

 • Berlinale: Slumsy Rio i ulice Bagdadu

  W sobotę, 12 lutego, na Berlinale zaprezentowano ciekawe filmy sekcji Panorama. Brazyliczyk Jose Padilha pokazał sequel słynnych "Elitarnych", z kolei Lee Tamahori w "The Devil's Double" opowiedział historię syna Saddama Hussajna. Premierę miała również polska "Sala samobójców".

 • ...go żona Dominika Tajner. "Skończyłem 40 lat i powiedziałem sobie: 'Chłopie, to już do ciebie nie pasuje. Ty nie jesteś rolling stonesem'". Kim Kardashian w swojej pierwszej ciąży przytyła aż 23(...) garderobę i powyciągane tuniki, stawiając na szorty i krótkie mini, odsłaniające jej zgrabne nogi - tym zdobyła warszawskie salony. Jednego, czego na razie nie zmieniła, to partnera Bartka...

 • Wilki inaczej

  Ulver, wielcy eksperymentatorzy ze strefy mroku, po raz pierwszy zawitają do naszego kraju. W przeddzień krakowskiego koncertu (22.02, Klub Studio) warto dowiedzieć się, dlaczego grupa z Norwegii dorobiła się już miana zespołu kultowego.

Dyskusje na temat: biust mini